MECZ
19.06.17 | 2. runda klasyf. | Paulina Czarnik | Martina Kudelova | 6-3, 6-3 | Warsaw | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
05.07.99, 24 lat
05.07.99, 24 lat
Paulina Czarnik vs. Martina Kudelova - Wzajemne mecze
19.06.17 | 2. runda klasyf. | Paulina Czarnik | Martina Kudelova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Warsaw | ceglana |
Paulina Czarnik form & Martina Kudelova form
Paulina Czarnik - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
16.07.20 1. runda | vs. Katarzyna Piter | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Aleksandra Buczynska | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
11.06.18 1. runda | vs. Yuliya Lysa | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
23.04.18 Klasyf. | vs. Greetje Minnen | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.04.18 2. runda klasyf. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
16.04.18 1. runda klasyf. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.03.18 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.18 1. runda | vs. Kathleen De Rienzo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.18 Klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Melisa Morales | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
06.02.18 1. runda | vs. Agnes Bukta | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
05.02.18 Klasyf. | vs. Karolina Novotna (1997) | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.18 2. runda klasyf. | vs. Nataliya Pogribnyak | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Stammheim - halowa | ||||
23.01.18 Klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.01.18 1. runda klasyf. | vs. Amelie Carolin Kurpiers | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.11.17 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.11.17 1. runda | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.11.17 2. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Florence - twarda | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Marie Kathrin Krueger | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Marcela Zacarias | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sumter - twarda | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Kariann Pierre-Louis | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hilton Head - ceglana | ||||
05.10.17 2. runda | vs. Ann Li | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.17 1. runda | vs. Nathaly Kurata | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
09.08.17 2. runda | vs. Marta Lesniak | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.08.17 1. runda | vs. Jade Suvrijn | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda | vs. Amelie Intert | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
12.07.17 1. runda | vs. Dasha Ivanova | 6-74, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 Klasyf. | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Martina Kudelova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Julia Riera | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.07.21 2. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Malaika Rapolu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
11.08.19 Finał | vs. Ange Oby Kajuru | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.08.19 Półfinał | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Linnea Malmqvist | 6-711, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Lucie Petruzelova | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Lenka Stara | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Kristina Novak | 4-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Julia Stamatova | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 1. runda klasyf. | vs. Celine Fritsch | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.06.19 Klasyf. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
14.06.19 Ćwierćfinał | vs. Maria Marfutina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.19 2. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-67, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.19 Klasyf. | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Daria Kononchuk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Nina Stadler | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 Klasyf. | vs. Valentina Giavazzi | 6-1, 3-0, Valentina Giavazzi - krecz | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Denisa Pospisilova | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Rozalie Dohnalova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Anastassia Pantelic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
04.02.18 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Tereza Koplova | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.11.17 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Jiahuan He | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
13.11.17 Klasyf. | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |