MECZ
12.09.18 | 1. runda | Paula Ormaechea | Veronica Cepede Royg | 4-6, 6-4, 6-4 | Biarritz | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Paula Ormaechea | Veronica Cepede Royg | |
1. podanie % | 64/93 (69%) | 59/103 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 40/64 (63%) | 35/59 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/29 (59%) | 23/44 (52%) |
Zdobyte break-ball | 5/14 (36%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 45/103 (44%) | 36/93 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 102/196 (52%) | 94/196 (48%) |
Double foul | 2 | 8 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Paula Ormaechea | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Veronica Cepede Royg | |
0-0, 0-15 | ||
Paula Ormaechea | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
1-2 | Veronica Cepede Royg | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Paula Ormaechea | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Veronica Cepede Royg | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Paula Ormaechea | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Veronica Cepede Royg | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 4-4 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Veronica Cepede Royg | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Paula Ormaechea | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
0-1 | Veronica Cepede Royg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Ormaechea | 1-1 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Veronica Cepede Royg | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 2-2 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Veronica Cepede Royg | |
0-0 | ||
Paula Ormaechea | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], A-40 | ||
4-3 | Veronica Cepede Royg | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-3 | Veronica Cepede Royg | |
0-0, 30-40, 40-40, 40-A | ||
5-4 | Veronica Cepede Royg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Paula Ormaechea | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Veronica Cepede Royg | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
2-0 | Veronica Cepede Royg | |
Paula Ormaechea | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Veronica Cepede Royg | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Paula Ormaechea | 4-2 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
4-3 | Veronica Cepede Royg | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Ormaechea | 5-3 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Veronica Cepede Royg | |
0-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Paula Ormaechea vs. Veronica Cepede Royg - Wzajemne mecze
12.09.18 | 1. runda | Paula Ormaechea | Veronica Cepede Royg | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Biarritz | ceglana |
28.03.11 | Ćwierćfinał | Veronica Cepede Royg | Paula Ormaechea | 6-3, 6-77, 7-67 | szczegóły meczu | Buenos Aires | ceglana |
27.10.08 | 1. runda | Paula Ormaechea | Veronica Cepede Royg | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Lima | ceglana |
Paula Ormaechea form & Veronica Cepede Royg form
Paula Ormaechea - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
03.04.23 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.23 Klasyf. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Tucuman - ceglana | ||||
23.02.23 3. runda | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 2. runda | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cali - ceglana | ||||
05.02.23 Finał | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.23 Półfinał | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.23 Ćwierćfinał | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.02.23 2. runda | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
19.11.22 Półfinał | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.11.22 Ćwierćfinał | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Veronica Cepede Royg - ostatnie mecze
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Su Jeong Jang | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
18.05.22 2. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 4-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Bendigo - twarda | ||||
04.01.22 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brasilia - ceglana | ||||
27.11.21 Półfinał | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.11.21 Ćwierćfinał | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.11.21 2. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.11.21 1. runda | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
17.11.21 2. runda | vs. Diane Parry | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.11.21 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60+H Santiago - ceglana | ||||
13.11.21 Finał | vs. Anna Bondar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.21 Półfinał | vs. Diane Parry | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.11.21 Ćwierćfinał | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.11.21 2. runda | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.21 1. runda | vs. Daniela Seguel | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
Argentina - ceglana | ||||
02.11.21 1. runda | vs. Laura Pigossi | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Valencia - ceglana | ||||
21.09.21 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Valencia - ceglana | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Martina Trevisan | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.21 1. runda klasyf. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
25.07.21 1. runda | vs. Qiang Wang | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vitoria - twarda | ||||
16.07.21 Ćwierćfinał | vs. Rebeka Masarova | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.07.21 2. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
14.07.21 1. runda | vs. Olivia Gadecki | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
23.06.21 1. runda klasyf. | vs. Panna Udvardy | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
15.06.21 1. runda | vs. Linda Noskova | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
26.05.21 2. runda klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Indy De Vroome | 6-0, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
12.05.21 1. runda | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
06.05.21 2. runda | vs. Madison Brengle | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |