MECZ
05.09.17 | 1. runda | Paula Ormaechea | Ulyana Ayzatulina | 6-4, 6-2 | Trieste | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Paula Ormaechea | Ulyana Ayzatulina | |
1. podanie % | 51/67 (76%) | 36/56 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/51 (59%) | 21/36 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/16 (63%) | 5/20 (25%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 2/10 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/56 (54%) | 27/67 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/123 (57%) | 53/123 (43%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Paula Ormaechea vs. Ulyana Ayzatulina - Wzajemne mecze
05.09.17 | 1. runda | Paula Ormaechea | Ulyana Ayzatulina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Trieste | ceglana |
Paula Ormaechea form & Ulyana Ayzatulina form
Paula Ormaechea - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
03.04.23 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.23 Klasyf. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Tucuman - ceglana | ||||
23.02.23 3. runda | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 2. runda | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cali - ceglana | ||||
05.02.23 Finał | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.23 Półfinał | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.23 Ćwierćfinał | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.02.23 2. runda | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
19.11.22 Półfinał | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.11.22 Ćwierćfinał | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Ulyana Ayzatulina - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Maria Manilova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.19 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.19 2. runda | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
27.02.19 1. runda | vs. Nikola Tomanova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Hanna Sokal | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.19 Klasyf. | vs. Anastasia Vdovenco | 6-3, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.19 2. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.02.19 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.01.19 1. runda | vs. Ying Zhang | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.01.19 1. runda | vs. Shou Na Mu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.01.19 1. runda | vs. Tamara Malesevic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.10.18 2. runda | vs. Jenny Duerst | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
24.10.18 1. runda | vs. Anastasiya Khrustaleva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
18.10.18 2. runda | vs. Alena Fomina | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.18 1. runda | vs. Ilayda Baykan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
21.09.18 Półfinał | vs. Ksenia Palkina | 6-73, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.18 Ćwierćfinał | vs. Daria Lodikova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.18 2. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.18 1. runda | vs. Iuliia Nikitina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
29.08.18 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 1-0, - Ulyana Ayzatulina - krecz | szczegóły meczu | |
27.08.18 1. runda | vs. Alina Silich | 6-2, 3-1, Alina Silich - krecz | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
20.08.18 1. runda | vs. Daria Kruzhkova | 6-76, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Anna Kubareva | 2-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Ksenia Milevskaya | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
04.06.18 1. runda klasyf. | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 1-2, - Ulyana Ayzatulina - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Petra Januskova | 3-6, 1-4, - Ulyana Ayzatulina - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
17.05.18 2. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 3-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.05.18 1. runda | vs. Vitalia Stamat | 7-5, Vitalia Stamat - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
27.03.18 1. runda | vs. Agnes Bukta | 1-6, 0-3, - Ulyana Ayzatulina - krecz | szczegóły meczu |