MECZ
06.05.13 | 1. runda | Paula Ormaechea | Melinda Czink | 1-6, 6-1, 6-2 | Trnava | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Paula Ormaechea vs. Melinda Czink - Wzajemne mecze
06.05.13 | 1. runda | Paula Ormaechea | Melinda Czink | 1-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Trnava | ceglana |
Paula Ormaechea form & Melinda Czink form
Paula Ormaechea - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
03.04.23 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.23 Klasyf. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Tucuman - ceglana | ||||
23.02.23 3. runda | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 2. runda | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cali - ceglana | ||||
05.02.23 Finał | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.23 Półfinał | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.23 Ćwierćfinał | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.02.23 2. runda | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
19.11.22 Półfinał | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.11.22 Ćwierćfinał | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Melinda Czink - ostatnie mecze
Taipei - dywanowa | ||||
04.11.14 1. runda | vs. Vitalia Diatchenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
27.10.14 1. runda | vs. Yafan Wang | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
06.10.14 2. runda klasyf. | vs. Petra Januskova | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
06.10.14 Klasyf. | vs. Laura Pous-Tio | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.10.14 2. runda | vs. Julia Glushko | 4-6, 2-4, - Melinda Czink - krecz | szczegóły meczu | |
06.10.14 1. runda | vs. Carolina Betancourt | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
29.09.14 Ćwierćfinał | vs. Nastja Kolar | 6-72, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.14 2. runda | vs. Marcela Zacarias | 6-1, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.09.14 Klasyf. | vs. Ashley Weinhold | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.14 1. runda | vs. Amandine Hesse | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
06.09.14 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Bychkova | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
Suzhou - twarda | ||||
01.09.14 1. runda | vs. Petra Martic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
11.08.14 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
11.08.14 Klasyf. | vs. Magdalena Frech | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.08.14 1. runda | vs. Martina Borecka | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.08.14 2. runda klasyf. | vs. Sofia Smagina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
04.08.14 1. runda | vs. Lenka Jurikova | 4-6, 1-2, - Melinda Czink - krecz | szczegóły meczu | |
Plzen - ceglana | ||||
28.07.14 Klasyf. | vs. Gabriela Pantuckova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.07.14 Ćwierćfinał | vs. Richel Hogenkamp | 7-5, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.07.14 2. runda | vs. Tereza Martincova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.07.14 1. runda | vs. Katerina Vankova | 4-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Istanbul - twarda | ||||
14.07.14 Klasyf. | vs. Elizaveta Kulichkova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.07.14 1. runda klasyf. | vs. Ayumi Morita | 6-74, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
18.06.14 2. runda klasyf. | vs. Timea Bacsinszky | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
17.06.14 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
02.06.14 1. runda klasyf. | vs. Manisha Foster | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.06.14 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Rodionova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Osprey - ceglana | ||||
24.03.14 1. runda klasyf. | vs. Lucie Hradecka | 1-6, 6-2, - Melinda Czink - krecz | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
17.03.14 1. runda klasyf. | vs. Sharon Fichman | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.14 Klasyf. | vs. Olivia Rogowska | 7-61, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |