INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maria Marfutina vs. Paula Ormaechea - Wzajemne mecze
26.08.18 | 2. runda klasyf. | Paula Ormaechea | Maria Marfutina | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Budapest | ceglana |
Maria Marfutina form & Paula Ormaechea form
Maria Marfutina - ostatnie mecze
W15 L'aquila - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Hina Inoue | 0-2, - Maria Marfutina - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
31.05.21 Klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Toma | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Ani Vangelova | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Federica Rossi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.04.21 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 6-1, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.03.21 1. runda | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 7-63, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
17.09.20 2. runda | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
15.09.20 Klasyf. | vs. Federica Prati | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda klasyf. | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Gaelle Desperrier | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Gaelle Desperrier | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.20 Klasyf. | vs. Julie Gervais | 4-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
01.02.20 Półfinał | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Cristiana Ferrando | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Alina Charaeva | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
24.01.20 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.20 1. runda | vs. Athina Pitta | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Nastja Kolar | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.12.19 2. runda | vs. Annick Melgers | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Katarina Sopkova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Anna Makhorkina | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Amira Badawi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Paula Ormaechea - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
03.04.23 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.23 Klasyf. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Tucuman - ceglana | ||||
23.02.23 3. runda | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 2. runda | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cali - ceglana | ||||
05.02.23 Finał | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.23 Półfinał | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.23 Ćwierćfinał | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.02.23 2. runda | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
19.11.22 Półfinał | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.11.22 Ćwierćfinał | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |