MECZ
14.09.19 | Półfinał | Paula Ormaechea | Julia Grabher | 6-3, 6-2 | W25 St. | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Paula Ormaechea | Julia Grabher | |
1. podanie % | 39/58 (67%) | 42/67 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/39 (74%) | 28/42 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/19 (74%) | 8/25 (32%) |
Zdobyte break-ball | 3/10 (30%) | 0/5 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/67 (46%) | 15/58 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/125 (59%) | 51/125 (41%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Julia Grabher | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, A-40[BP] | ||
Paula Ormaechea | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Julia Grabher | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Paula Ormaechea | 3-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
3-1 | Julia Grabher | |
0-0 | ||
Paula Ormaechea | 4-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Julia Grabher | |
0-0, 15-0 | ||
Paula Ormaechea | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Julia Grabher | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Paula Ormaechea | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Julia Grabher | |
0-0, 15-0 | ||
Paula Ormaechea | 1-1 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
2-1 | Julia Grabher | |
0-0, 15-15, 15-30, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Ormaechea | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Julia Grabher | |
0-0 | ||
Paula Ormaechea | 5-1 | |
5-2 | Julia Grabher | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Paula Ormaechea vs. Julia Grabher - Wzajemne mecze
16.11.22 | 1. runda | Paula Ormaechea | Julia Grabher | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Buenos Aires | ceglana |
14.09.19 | Półfinał | Paula Ormaechea | Julia Grabher | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W25 St. | ceglana |
Paula Ormaechea form & Julia Grabher form
Paula Ormaechea - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
03.04.23 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.23 Klasyf. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Tucuman - ceglana | ||||
23.02.23 3. runda | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 2. runda | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cali - ceglana | ||||
05.02.23 Finał | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.23 Półfinał | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.23 Ćwierćfinał | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.02.23 2. runda | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
19.11.22 Półfinał | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.11.22 Ćwierćfinał | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Julia Grabher - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
22.08.23 2. runda | vs. Lin Zhu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Xiyu Wang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
13.08.23 Finał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Tamara Zidansek | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.08.23 Ćwierćfinał | vs. Polina Kudermetova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
25.07.23 2. runda | vs. Diana Shnaider | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
26.06.23 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 1-2, - Julia Grabher - krecz | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Cori Gauff | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
27.05.23 Finał | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.05.23 Półfinał | vs. Julia Riera | 6-1, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
25.05.23 Ćwierćfinał | vs. Martina Trevisan | 6-3, Martina Trevisan - krecz | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Ysaline Bonaventure | 6-73, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
14.05.23 3. runda | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
12.05.23 2. runda | vs. Jil Teichmann | 7-64, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Reus - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Lauren Davis | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
28.04.23 2. runda | vs. Iga Swiatek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
25.04.23 Klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Konjuh | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - twarda | ||||
15.04.23 | vs. Jessica Pegula | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |