MECZ
13.07.19 | 1. runda klasyf. | Paula Ormaechea | Diana Marcinkevica | 6-4, 5-7, 7-5 | Lausanne | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Paula Ormaechea | Diana Marcinkevica | |
1. podanie % | 57/94 (61%) | 47/101 (47%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/57 (63%) | 35/47 (74%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/37 (51%) | 20/54 (37%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 6/12 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/101 (46%) | 39/94 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 101/195 (52%) | 94/195 (48%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy | 4 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Paula Ormaechea | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Paula Ormaechea | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Paula Ormaechea | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-3 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Ormaechea | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Ormaechea | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Paula Ormaechea | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Paula Ormaechea | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Paula Ormaechea | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Ormaechea | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Paula Ormaechea vs. Diana Marcinkevica - Wzajemne mecze
13.07.19 | 1. runda klasyf. | Paula Ormaechea | Diana Marcinkevica | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | Lausanne | ceglana |
Paula Ormaechea form & Diana Marcinkevica form
Paula Ormaechea - ostatnie mecze
W100 Oeiras - ceglana | ||||
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Andreea Mitu | 0-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santa - ceglana | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Lisa Pigato | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Florianopolis - ceglana | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Victoria Bosio | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W50 Sao - ceglana | ||||
29.03.24 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
03.04.23 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.23 Klasyf. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Tucuman - ceglana | ||||
23.02.23 3. runda | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 2. runda | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cali - ceglana | ||||
05.02.23 Finał | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.23 Półfinał | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |
Diana Marcinkevica - ostatnie mecze
W35 Nottingham - twarda | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Jaquelyn Ogunwale | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W75 Chiasso - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 2-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Beverley Nyangon | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Croissy - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Rinon Okuwaki | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Eri Shimizu | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lakshmi Gowda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
30.12.23 Półfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Kudashova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Funa Kozaki | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
23.12.23 Półfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
25.11.23 Finał | vs. Mona Barthel | 2-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Półfinał | vs. Anastasia Kulikova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu |