Austria
22.01.00, 24 lat
10425 $
22.01.00, 24 lat
10425 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
03.11.00, 23 lat
03.11.00, 23 lat
Alina Michalitsch vs. Paula Mihaela Onita - Wzajemne mecze
28.10.18 | 2. runda klasyf. | Paula Mihaela Onita | Alina Michalitsch | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Heraklion | ceglana |
Alina Michalitsch form & Paula Mihaela Onita form
Alina Michalitsch - ostatnie mecze
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
07.06.23 2. runda | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Emma Slavikova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Ines Faltinger | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Clara Tauson | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
07.12.22 1. runda | vs. Eszter Meri | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Iva Primorac | 6-713, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.11.22 2. runda | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.22 1. runda | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Eunhye Lee | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 6-4, 6-74, 10-12 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Petja Drame | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Linda Salvi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
08.09.22 2. runda | vs. Vicky Van De Peer | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Margaux Komano | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Pia Lovric | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Elena Karner | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 6-3, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
27.07.22 1. runda | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Elena Malygina | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
21.06.22 Klasyf. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-1, 15-13 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
17.06.22 2. runda | vs. Victoria Kan | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Stefania Rubini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu |
Paula Mihaela Onita - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Ilaria Sposetti | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Milica Stosovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Iva Daneva | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Milica Stosovic | 6-3, 6-72, 10-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Chiara Fornasieri | 6-0, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Simona Ogescu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
17.12.18 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stromova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
10.12.18 2. runda klasyf. | vs. Yeong Won Jeong | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.11.18 Klasyf. | vs. Sophie Walzl | 6-75, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
29.10.18 Klasyf. | vs. Tina Vlajic | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Vasileiadi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Adriana Maria Andronache | 2-4, - Paula Mihaela Onita - krecz | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
28.06.18 1. runda | vs. Jana Bojovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
28.05.18 Klasyf. | vs. Andrijana Stoilkovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Teodora Ristic | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Yasmeen Ghaoui | 5-7, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Laura Tinello | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Raluca Alexandra Grosu | 7-69, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Galati - ceglana | ||||
15.08.16 2. runda klasyf. | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
01.08.16 1. runda klasyf. | vs. Teodora Elena Radu | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.08.16 2. runda klasyf. | vs. Julie Tringa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 4-6, 7-64, 7-68 | szczegóły meczu | |
25.07.16 2. runda klasyf. | vs. Teodora Stinga | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
18.07.16 1. runda klasyf. | vs. Andreia Beberechi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |