MECZ
26.06.17 | 2. runda klasyf. | Paula Baranano | Izabela Gabriela Novac | 6-2, 6-4 | Bucharest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
07.06.99, 24 lat
07.06.99, 24 lat
Paula Baranano vs. Izabela Gabriela Novac - Wzajemne mecze
26.06.17 | 2. runda klasyf. | Paula Baranano | Izabela Gabriela Novac | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Bucharest | ceglana |
Paula Baranano form & Izabela Gabriela Novac form
Paula Baranano - ostatnie mecze
W15 Lubbock - twarda | ||||
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Indianna Spink | 3-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Waco - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Tobita | 1-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Misa Malkin | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Ingrid Martins | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Alisia Stephanie Manolescu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
21.05.19 1. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Marcela Zacarias | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 1. runda | vs. Anna Borovinskaya | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Marbella - ceglana | ||||
06.09.18 2. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cuneo - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Manon Peral | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sezze - ceglana | ||||
09.08.18 2. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 1. runda | vs. Camille Sireix | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Biella - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Getxo - ceglana | ||||
12.07.18 2. runda | vs. Verena Meliss | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 1. runda | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.07.18 Klasyf. | vs. Ramu Ueda | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Uxia Martinez Moral | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
28.06.18 2. runda | vs. Verena Hofer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.06.18 1. runda | vs. Yu Shan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
21.06.18 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.06.18 1. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
14.06.18 2. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.06.18 1. runda | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-1, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
01.06.18 Ćwierćfinał | vs. Eleni Kordolaimi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.05.18 2. runda | vs. Seira Shimizu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Izabela Gabriela Novac - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Anastasija Radojevic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.05.22 Klasyf. | vs. Dalia Sherif | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Marine Boutros | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
03.05.22 Klasyf. | vs. Leena Metwally | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Jian Ibrahim | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Susanna Giovanardi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Eva Gartseva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Allison Nicole Isaacs | 2-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.01.22 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
19.07.21 Klasyf. | vs. Maria Aldea Wesselly | 3-6, 7-63, 6-10 | szczegóły meczu | |
18.07.21 2. runda klasyf. | vs. Luisa Pelayo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Almada - twarda | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Alina Nesmianovych | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Angelina Graovac | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Adi Gavish | 6-2, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - twarda | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Zoi Meers | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Josephine Boualem | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Helena Spiridis | 6-3, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Lexie Stevens | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Viktoriia Kalinina | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Nina Ugrelidze | 2-6, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Ani Amiraghyan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Sophia Intert | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Powaska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |