MECZ
25.05.18 | Ćwierćfinał | Paula Badosa Gibert | Olga Saez Larra | 6-3, 7-69 | Les Franqueses | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Paula Badosa Gibert | Olga Saez Larra | |
1. podanie % | 50/83 (60%) | 47/77 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/50 (66%) | 28/47 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/33 (48%) | 13/30 (43%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/77 (47%) | 34/83 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 85/160 (53%) | 75/160 (47%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy | 5 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Paula Badosa Gibert | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Paula Badosa Gibert | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Paula Badosa Gibert | 0-0 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Paula Badosa Gibert | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
1-4 | Olga Saez Larra | |
2-4 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Olga Saez Larra | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Paula Badosa Gibert | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Olga Saez Larra | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Paula Badosa Gibert | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-6 | Olga Saez Larra | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 7-8, 8-8, 8-9, 9-9, 10-9 | ||
7-69 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Paula Badosa Gibert vs. Olga Saez Larra - Wzajemne mecze
25.05.18 | Ćwierćfinał | Paula Badosa Gibert | Olga Saez Larra | 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | Les Franqueses | twarda |
04.11.13 | Ćwierćfinał | Olga Saez Larra | Paula Badosa Gibert | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Vinaroz | ceglana |
28.10.13 | Ćwierćfinał | Paula Badosa Gibert | Olga Saez Larra | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Benicarlo | ceglana |
13.05.13 | 2. runda | Paula Badosa Gibert | Olga Saez Larra | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Monzon | twarda |
Paula Badosa Gibert form & Olga Saez Larra form
Paula Badosa Gibert - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
22.03.24 2. runda | vs. Aryna Sabalenka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Simona Halep | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Lulu Sun | 4-6, - Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
13.02.24 2. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Diana Shnaider | 2-6, 4-3, - Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.24 3. runda | vs. Amanda Anisimova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Taylor Townsend | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Bernarda Pera | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
07.07.23 2. runda | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 0-1, - Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Alison Riske | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
17.05.23 Ćwierćfinał | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 4. runda | vs. Karolina Muchova | 6-4, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.05.23 3. runda | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.05.23 2. runda | vs. Ons Jabeur | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
01.05.23 4. runda | vs. Maria Sakkari | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.04.23 3. runda | vs. Cori Gauff | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
06.04.23 3. runda | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.04.23 2. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
04.04.23 1. runda | vs. Mayar Sherif | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
25.03.23 3. runda | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.03.23 2. runda | vs. Laura Siegemund | 7-62, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu |
Olga Saez Larra - ostatnie mecze
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Kimmi Hance | 6-0, 6-75, 10-7 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.21 2. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Marine Partaud | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
10.08.21 Klasyf. | vs. Francisca Jorge | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
13.07.21 Klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Ines Nicault | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - twarda | ||||
06.07.21 1. runda | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palma - twarda | ||||
02.07.21 Ćwierćfinał | vs. Lulu Sun | 7-65, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.21 2. runda | vs. Na-Lae Han | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
17.06.21 2. runda | vs. Himari Sato | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.06.21 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
10.06.21 2. runda | vs. Na-Lae Han | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Katrina Scott | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
10.05.21 1. runda | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.21 Klasyf. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
21.04.21 2. runda | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |