MECZ
04.02.18 | Finał | Paula Badosa Gibert | Maia Lumsden | 2-6, 6-1, 6-3 | Glasgow | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Paula Badosa Gibert | Maia Lumsden | |
1. podanie % | 34/64 (53%) | 49/75 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/34 (74%) | 32/49 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/30 (67%) | 11/26 (42%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/75 (43%) | 19/64 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 77/139 (55%) | 62/139 (45%) |
Double foul | 5 | 4 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Paula Badosa Gibert vs. Maia Lumsden - Wzajemne mecze
04.02.18 | Finał | Paula Badosa Gibert | Maia Lumsden | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Glasgow | halowa |
Paula Badosa Gibert form & Maia Lumsden form
Paula Badosa Gibert - ostatnie mecze
Stuttgart - ceglana | ||||
17.04.24 2. runda | vs. Aryna Sabalenka | 6-74, 6-4, 3-3, - Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
22.03.24 2. runda | vs. Aryna Sabalenka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Simona Halep | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Lulu Sun | 4-6, - Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
13.02.24 2. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Diana Shnaider | 2-6, 4-3, - Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.24 3. runda | vs. Amanda Anisimova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Taylor Townsend | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Bernarda Pera | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
07.07.23 2. runda | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 0-1, - Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Alison Riske | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
17.05.23 Ćwierćfinał | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 4. runda | vs. Karolina Muchova | 6-4, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.05.23 3. runda | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.05.23 2. runda | vs. Ons Jabeur | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
01.05.23 4. runda | vs. Maria Sakkari | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.04.23 3. runda | vs. Cori Gauff | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
06.04.23 3. runda | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.04.23 2. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu |
Maia Lumsden - ostatnie mecze
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Maribor - halowa | ||||
20.03.23 Klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Ricany - halowa | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
15.02.23 2. runda | vs. Marie Benoit | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.23 1. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
10.02.23 Ćwierćfinał | vs. Tereza Smitkova | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.23 2. runda | vs. Eden Silva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Sunderland - halowa | ||||
25.01.23 1. runda | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 1. runda | vs. Irina Balus | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.22 1. runda | vs. Joanna Garland | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.22 Klasyf. | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 2-6, 1-4, - Maia Lumsden - krecz | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.22 1. runda | vs. Ela Platenikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Angelica Blake | 6-73, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu |