MECZ
19.08.19 | 1. runda klasyf. | Paula Badosa Gibert | En Shuo Liang | 6-1, 6-3 | New York | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Paula Badosa Gibert | En Shuo Liang | |
1. podanie % | 26/42 (62%) | 38/61 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/26 (85%) | 22/38 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/16 (63%) | 9/23 (39%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/61 (49%) | 10/42 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/103 (60%) | 41/103 (40%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | En Shuo Liang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | En Shuo Liang | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Paula Badosa Gibert | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | En Shuo Liang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | En Shuo Liang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Paula Badosa Gibert | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | En Shuo Liang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | En Shuo Liang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Paula Badosa Gibert | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | En Shuo Liang | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Paula Badosa Gibert | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | En Shuo Liang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Paula Badosa Gibert | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Paula Badosa Gibert vs. En Shuo Liang - Wzajemne mecze
19.08.19 | 1. runda klasyf. | Paula Badosa Gibert | En Shuo Liang | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | New York | twarda |
Paula Badosa Gibert form & En Shuo Liang form
Paula Badosa Gibert - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
22.03.24 2. runda | vs. Aryna Sabalenka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Simona Halep | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Lulu Sun | 4-6, - Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
13.02.24 2. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Diana Shnaider | 2-6, 4-3, - Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.24 3. runda | vs. Amanda Anisimova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Taylor Townsend | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Bernarda Pera | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
07.07.23 2. runda | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 0-1, - Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Alison Riske | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
17.05.23 Ćwierćfinał | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 4. runda | vs. Karolina Muchova | 6-4, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.05.23 3. runda | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.05.23 2. runda | vs. Ons Jabeur | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
01.05.23 4. runda | vs. Maria Sakkari | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.04.23 3. runda | vs. Cori Gauff | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
06.04.23 3. runda | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.04.23 2. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
04.04.23 1. runda | vs. Mayar Sherif | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
25.03.23 3. runda | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.03.23 2. runda | vs. Laura Siegemund | 7-62, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu |
En Shuo Liang - ostatnie mecze
W75 Maribor - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 5-7, 2-4, - En Shuo Liang - krecz | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Elena Pridankina | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 7-5, 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 7-5, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Sayaka Ishii | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Momoko Kobori | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rinon Okuwaki | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Yue Yuan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Sofya Lansere | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Luksika Kumkhum | 6-2, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Eala | 7-5, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |