MECZ
17.07.19 | 1. runda | Paula Arias Manjon | Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Paula Arias Manjon | Nicole Gadient | |
1. podanie % | 36/57 (63%) | 21/43 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/36 (67%) | 9/21 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/21 (43%) | 7/22 (32%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/43 (63%) | 24/57 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/100 (60%) | 40/100 (40%) |
Double foul | 3 | 6 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Paula Arias Manjon | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Nicole Gadient | |
0-0 | ||
Paula Arias Manjon | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Nicole Gadient | |
0-0 | ||
Paula Arias Manjon | 2-2 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
3-2 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Paula Arias Manjon | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40 | ||
6-2 |
2 | ||
Paula Arias Manjon | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Arias Manjon | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40 | ||
Paula Arias Manjon | 4-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Nicole Gadient | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Arias Manjon | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwajcaria
07.08.98, 25 lat
28926 $
07.08.98, 25 lat
28926 $
Paula Arias Manjon vs. Nicole Gadient - Wzajemne mecze
17.07.19 | 1. runda | Paula Arias Manjon | Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Paula Arias Manjon form & Nicole Gadient form
Paula Arias Manjon - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Mina Hodzic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Alina Granwehr | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Selina Dal | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Tamara Kostic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
16.12.23 Półfinał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Laura Boehner | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 2-3, - Paula Arias Manjon - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
10.11.23 Półfinał | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Mavie Osterreicher | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Dalma Galfi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
27.07.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 7-61, 10-8 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gina Feistel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Martha Matoula | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.06.23 2. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Nicole Gadient - ostatnie mecze
W25 Monastir - twarda | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |