INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Patty Schnyder vs. Aneta Kladivova - Wzajemne mecze
31.08.15 | Klasyf. | Patty Schnyder | Aneta Kladivova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
Patty Schnyder form & Aneta Kladivova form
Patty Schnyder - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
25.07.20 1. runda | vs. Martina Hingis | 3-43, 1-4 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Maria Sharapova | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
24.08.18 Klasyf. | vs. Jessica Pegula | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.08.18 2. runda klasyf. | vs. Veronika Kudermetova | 6-74, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda klasyf. | vs. Maryna Zanevska | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bad Saulgau - ceglana | ||||
02.08.18 2. runda | vs. Barbara Haas | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.07.18 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Gstaad - ceglana | ||||
19.07.18 2. runda | vs. Samantha Stosur | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
13.07.18 Ćwierćfinał | vs. Sara Sorribes Tormo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.07.18 2. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.07.18 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 7-65, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Wimbledon - trawiasta | ||||
26.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jessica Pieri | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
13.06.18 2. runda | vs. Kimberley Zimmermann | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.18 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Saint Gaudens - ceglana | ||||
16.05.18 2. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-0, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.18 1. runda | vs. Eden Silva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Denisa Satralova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.04.18 Klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Marina Melnikova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Marie Bouzkova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - ceglana | ||||
22.04.18 | vs. Simona Halep | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Claire Liu | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
26.03.18 Półfinał | vs. Olga Danilovic | 3-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
24.03.18 2. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.03.18 Ćwierćfinał | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.03.18 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Budapest - halowa | ||||
19.02.18 Klasyf. | vs. Georgina Garcia-Perez | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Kaja Juvan | 7-69, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Aneta Kladivova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
20.03.24 1. runda | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - krecz | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | szczegóły meczu |