MECZ
02.02.20 | 1. runda klasyf. | Paola Moreno Bautista | Benedetta Ortenzi | 4-6, 6-4, 12-10 | W15 Palmanova | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Hiszpania
30.07.02, 21 lat
30.07.02, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
13.11.02, 21 lat
13.11.02, 21 lat
Paola Moreno Bautista vs. Benedetta Ortenzi - Wzajemne mecze
02.02.20 | 1. runda klasyf. | Paola Moreno Bautista | Benedetta Ortenzi | 4-6, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | W15 Palmanova | ceglana |
Paola Moreno Bautista form & Benedetta Ortenzi form
Paola Moreno Bautista - ostatnie mecze
W25 Don - dywanowa | ||||
09.07.23 2. runda klasyf. | vs. Iman Khan | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Malaga - twarda | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Lorena Solar Donoso | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Leykina | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Blanca Pico Navarro | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
16.10.22 2. runda klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Tomoe Yazawa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Baza - twarda | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Arina Arifullina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Maria Vancea | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Santa - twarda | ||||
25.05.22 Klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Ani Atanasova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Simeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
01.11.21 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Veselova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Hebe Toyos | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
16.09.21 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.09.21 Klasyf. | vs. Perla Conde-Vendrell | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Santa - twarda | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nora Ayala Serra | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Wise | 6-4, 1-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - ceglana | ||||
07.12.20 1. runda klasyf. | vs. Estela Perez-Somarriba | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Cyan Sun | 3-6, 0-2, - Paola Moreno Bautista - krecz | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Benedetta Ortenzi | 4-6, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu |
Benedetta Ortenzi - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Sada Nahimana | 1-6, - Benedetta Ortenzi - krecz | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Pezzulla | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anja Bebic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Aurora Urso | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Antonia Aragosa | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 6-4, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kaja Najzer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Chiara Scholl | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.05.23 Klasyf. | vs. Alice Gubertini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Irene Lavino | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Brittany Collens | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Tolstova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.22 Klasyf. | vs. Rebeka Antal | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Svea Voigt | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Canturk | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.22 Klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.10.22 Klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 4-6, 6-0, 0-10 | szczegóły meczu | |
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. Agnieszka Olszewska | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.10.22 1. runda | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |