MECZ
04.02.20 | 1. runda klasyf. | Panna Udvardy | Tara Moore | 3-0, - krecz | W100 Midland | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Panna Udvardy | Tara Moore | |
1. podanie % | 8/12 (67%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 8/8 (100%) | 0/4 (0%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 1/4 (25%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 5/8 (63%) | 3/12 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 14/20 (70%) | 6/20 (30%) |
Double foul | ||
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Tara Moore | |
Panna Udvardy | 1-0 | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Tara Moore | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Panna Udvardy vs. Tara Moore - Wzajemne mecze
04.02.20 | 1. runda klasyf. | Panna Udvardy | Tara Moore | 3-0, Tara Moore - krecz | szczegóły meczu | W100 Midland | halowa |
Panna Udvardy form & Tara Moore form
Panna Udvardy - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Amelie Smejkalova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Pridankina | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
28.01.24 Klasyf. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Renata Zarazua | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
12.11.23 Finał | vs. Emma Navarro | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Renata Zarazua | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Makenna Jones | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-73, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Taylor Townsend | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Kayla Day | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-66, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Chloe Beck | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Angella Okutoyi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Tara Moore - ostatnie mecze
Rabat - ceglana | ||||
15.05.22 Klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.05.22 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Katie Volynets | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Akvile Parazinskaite | 6-4, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Crump | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Charlottesville - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Louisa Chirico | 0-6, 0-1, - Tara Moore - krecz | szczegóły meczu | |
19.04.22 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Erica Oosterhout | 6-2, 3-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W100 Palm - ceglana | ||||
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Arcadia - twarda | ||||
01.03.22 Klasyf. | vs. Maegan Manasse | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Maika M. Adair | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
15.02.22 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Birmingham - halowa | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Samantha Murray | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - twarda | ||||
01.02.22 Klasyf. | vs. Tatjana Maria | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.22 1. runda klasyf. | vs. Ellie Douglas | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60+H Traralgon - twarda | ||||
04.01.22 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 6-77, 1-2, - Tara Moore - krecz | szczegóły meczu | |
03.01.22 Klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
02.01.22 1. runda klasyf. | vs. Chloe Schwarz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Courmayeur - halowa | ||||
24.10.21 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.21 1. runda klasyf. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
12.10.21 Klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Goldsmith | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
08.10.21 Ćwierćfinał | vs. Hanna Chang | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.21 2. runda | vs. Lulu Sun | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.10.21 1. runda | vs. Ibifuro Clement | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
23.08.21 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.08.21 Klasyf. | vs. Catherine Harrison | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.21 1. runda klasyf. | vs. Shiho Akita | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu |