MECZ
26.07.18 | Ćwierćfinał | Panna Udvardy | Dalma Galfi | 7-5, 6-1 | Baja | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Panna Udvardy | Dalma Galfi | |
1. podanie % | 41/73 (56%) | 46/74 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/41 (63%) | 23/46 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/32 (44%) | 8/28 (29%) |
Zdobyte break-ball | 7/17 (41%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/74 (58%) | 33/73 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 83/147 (56%) | 64/147 (44%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 2 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Panna Udvardy | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Dalma Galfi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Panna Udvardy | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Dalma Galfi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Panna Udvardy | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Panna Udvardy | 1-4 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Panna Udvardy | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Dalma Galfi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Panna Udvardy | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Dalma Galfi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Panna Udvardy | 5-5 | |
0-0 | ||
Panna Udvardy | 6-5 | |
0-0, 40-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Dalma Galfi | |
0-0, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
0-1 | Dalma Galfi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Panna Udvardy | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Dalma Galfi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Panna Udvardy | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Panna Udvardy | 4-1 | |
5-1 | Dalma Galfi | |
0-0, 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 | Dalma Galfi | |
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Panna Udvardy vs. Dalma Galfi - Wzajemne mecze
26.07.18 | Ćwierćfinał | Panna Udvardy | Dalma Galfi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Baja | ceglana |
12.06.18 | 1. runda | Panna Udvardy | Dalma Galfi | 4-6, 2-1, Dalma Galfi - krecz | szczegóły meczu | Hodmezovasarhely | ceglana |
Panna Udvardy form & Dalma Galfi form
Panna Udvardy - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Amelie Smejkalova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Pridankina | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
28.01.24 Klasyf. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Renata Zarazua | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
12.11.23 Finał | vs. Emma Navarro | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Renata Zarazua | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Makenna Jones | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-73, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Taylor Townsend | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Kayla Day | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-66, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Chloe Beck | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Angella Okutoyi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Dalma Galfi - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Simona Waltert | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
25.02.24 Klasyf. | vs. Mai Hontama | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.24 Klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Priscilla Hon | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sofya Lansere | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sofya Lansere | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Sara Errani | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Alize Cornet | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Kaia Kanepi | 6-77, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Clara Burel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |