MECZ
15.08.18 | 2. runda | Pamela Wu | Sofia Luini | 6-1, 6-1 | Guayaquil | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Pamela Wu | Sofia Luini | |
1. podanie % | 25/33 (76%) | 43/59 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/25 (72%) | 15/43 (35%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/8 (50%) | 6/16 (38%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/59 (64%) | 11/33 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/92 (65%) | 32/92 (35%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Sofia Luini | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pamela Wu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Pamela Wu | 1-1 | |
2-1 | Sofia Luini | |
0-0, 40-0[BP] | ||
3-1 | Sofia Luini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Pamela Wu | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Sofia Luini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Pamela Wu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Pamela Wu | 1-0 | |
0-0, 40-30 | ||
2-0 | Sofia Luini | |
2-1 | Sofia Luini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pamela Wu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Sofia Luini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-1 | Sofia Luini | |
6-1 |
Brazylia
25.01.97, 27 lat
25.01.97, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Pamela Wu vs. Sofia Luini - Wzajemne mecze
15.08.18 | 2. runda | Pamela Wu | Sofia Luini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Guayaquil | ceglana |
06.11.17 | Klasyf. | Sofia Luini | Pamela Wu | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | Encarnacion | ceglana |
Pamela Wu form & Sofia Luini form
Pamela Wu - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
17.09.18 1. runda | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Luque - twarda | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Erika Drozd Pereira | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Asuncion - ceglana | ||||
29.08.18 2. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Sarah Tami-Masi | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.08.18 Klasyf. | vs. Anastasia Reimchen | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Stella Chianello | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lambare - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Barbara Gatica | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 Klasyf. | vs. Marcela Bueno | 6-4, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Guayaquil - ceglana | ||||
16.08.18 Ćwierćfinał | vs. Fernanda Brito | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.18 2. runda | vs. Sofia Luini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.08.18 1. runda | vs. Manuela Gomez Estrada | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guayaquil - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Kelly Williford | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Den Haag - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Lola Marandel | 7-65, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.06.18 1. runda klasyf. | vs. Melisa Morales | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.06.18 Klasyf. | vs. Arabella Koller | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Carolina Garcia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Villa Del - ceglana | ||||
23.04.18 Klasyf. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Nicole Poj | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Luna Morini | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Villa Dolores - ceglana | ||||
16.04.18 2. runda klasyf. | vs. Jimena Paula Garbino | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.04.18 1. runda klasyf. | vs. Mariam Bayatyan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Giovanna Tomita | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Karolayne Da Rosa | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Nemtsova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Juliana Valero | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba - ceglana | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Sofia Luini - ostatnie mecze
W15 Eldorado - ceglana | ||||
29.09.22 2. runda | vs. Solana Sierra | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.22 1. runda | vs. Luciana Blatter | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Tucuman - ceglana | ||||
09.02.22 1. runda | vs. Barbara Gatica | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.22 Klasyf. | vs. Delfina Glorioso | 7-63, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Katja Markus | 6-78, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Tucuman - ceglana | ||||
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Chiara Di Genova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Argentina - ceglana | ||||
01.11.21 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cordoba - ceglana | ||||
06.04.21 2. runda klasyf. | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
06.04.21 Klasyf. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 6-4, 11-13 | szczegóły meczu | |
05.04.21 1. runda klasyf. | vs. Chiara Di Genova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Villa - ceglana | ||||
30.03.21 Klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.03.21 1. runda klasyf. | vs. Gala Arangio | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
13.10.19 Półfinał | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Alexa Pitt | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Betina Buris | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Santiago - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Julia Riera | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Valentina Vasquez Pongruber | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Lucia Zelenka | 7-64, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Candela Bugnon | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Fernanda Brito | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Lambare - ceglana | ||||
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Fernanda Brito | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Maria Yapur Lopez | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 La - ceglana | ||||
16.08.19 Ćwierćfinał | vs. Jessica Plazas | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.19 2. runda | vs. Gabriela Cortes Flores | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Santa - ceglana | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Victoria Bosio | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |