MECZ
28.11.19 | 2. runda | Oona Orpana | Anhelina Kalita | 5-7, 6-2, 7-5 | W15 Antalya | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Oona Orpana | Anhelina Kalita | |
1. podanie % | 71/107 (66%) | 75/109 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 45/71 (63%) | 42/75 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/35 (54%) | 17/35 (49%) |
Zdobyte break-ball | 5/14 (36%) | 4/10 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 51/110 (46%) | 42/106 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 115/216 (53%) | 101/216 (47%) |
Double foul | 5 | 0 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Oona Orpana | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Anhelina Kalita | |
Oona Orpana | 3-1 | |
3-2 | Anhelina Kalita | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Oona Orpana | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Anhelina Kalita | |
0-0, 30-0 | ||
Oona Orpana | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Anhelina Kalita | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Oona Orpana | 5-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Anhelina Kalita | |
0-0 | ||
5-7 |
2 | ||
Oona Orpana | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
0-1 | Anhelina Kalita | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oona Orpana | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Anhelina Kalita | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oona Orpana | 3-1 | |
0-0 | ||
Oona Orpana | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Anhelina Kalita | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Oona Orpana | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Anhelina Kalita | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Oona Orpana | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Anhelina Kalita | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Oona Orpana | 2-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Anhelina Kalita | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oona Orpana | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Anhelina Kalita | |
0-0, 15-15 | ||
Oona Orpana | 5-5 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Anhelina Kalita | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
31.03.97, 27 lat
31.03.97, 27 lat
Oona Orpana vs. Anhelina Kalita - Wzajemne mecze
28.11.19 | 2. runda | Oona Orpana | Anhelina Kalita | 5-7, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Antalya | twarda |
Oona Orpana form & Anhelina Kalita form
Oona Orpana - ostatnie mecze
W25 Austin - twarda | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. Maribella Zamarripa | 2-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Giulia Morlet | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
12.10.21 1. runda | vs. Annabelle Xu | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
30.09.21 2. runda | vs. Giulia Morlet | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.21 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
23.09.21 2. runda | vs. Emma Navarro | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.21 1. runda | vs. Ania Hertel | 6-74, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
30.07.21 Ćwierćfinał | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-76, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.07.21 2. runda | vs. Patricija Spaka | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.07.21 1. runda | vs. Sabastiani Leon | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Isabella Kruger | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Nadia Echeverria Alam | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.01.20 Półfinał | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Tereza Mihalikova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Federica Rossi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.01.20 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.01.20 Ćwierćfinał | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.01.20 2. runda | vs. Diana Chehoudi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.12.19 Finał | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.11.19 Półfinał | vs. Irina Khromacheva | 6-2, 1-0, Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Lara Panfilov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Anhelina Kalita | 5-7, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
24.11.19 Półfinał | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.19 Ćwierćfinał | vs. Anna Chekanskaya | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Zinovia Vaneva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.19 1. runda | vs. Aiko Yoshitomi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Julita Saner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
26.10.19 Półfinał | vs. Julie Gervais | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Anhelina Kalita - ostatnie mecze
W25 Kazan - twarda | ||||
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
01.06.21 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.05.21 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Grigoreva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Amelija Matjunina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.03.20 Klasyf. | vs. Tea Lukic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Beau Deleu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.02.20 Półfinał | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.20 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.02.20 Klasyf. | vs. Lena Ruppert | 6-75, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
03.12.19 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Helena Narmont | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Oona Orpana | 7-5, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Senem Ocal | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
04.06.18 1. runda | vs. Gyulnara Nazarova | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
07.02.18 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.18 Klasyf. | vs. Barbora Palcatova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu |