MECZ
06.06.16 | 1. runda | Oliwia Szymczuch | Veronika Koberlingova | 6-4, 7-64 | Puszczykowo | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Oliwia Szymczuch | Veronika Koberlingova | |
1. podanie % | 41/66 (62%) | 55/83 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/41 (73%) | 34/55 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/25 (52%) | 12/28 (43%) |
Zdobyte break-ball | 4/13 (31%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/83 (45%) | 23/66 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 80/149 (54%) | 69/149 (46%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 5 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowacja
27.06.99, 24 lat
27.06.99, 24 lat
Oliwia Szymczuch vs. Veronika Koberlingova - Wzajemne mecze
06.06.16 | 1. runda | Oliwia Szymczuch | Veronika Koberlingova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | Puszczykowo | twarda |
Oliwia Szymczuch form & Veronika Koberlingova form
Oliwia Szymczuch - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Daria Kuczer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Carola Cavelli | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Valeria Braslavskaya | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Barbora Palicova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Haruka Kaji | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 6-73, 6-1, 14-16 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.03.19 2. runda | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.03.19 1. runda | vs. Mihika Yadav | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
Cantanhede - dywanowa | ||||
18.10.18 1. runda | vs. Aminata Sall | 3-6, 1-0, - Oliwia Szymczuch - krecz | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Manca Pislak | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
01.10.18 Klasyf. | vs. Akiko Omae | 7-66, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Kulikova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Alexandra Stevenson | 6-4, 2-6, 0-3, - Oliwia Szymczuch - krecz | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Mia Eklund | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sandy Marti | 4-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
09.07.18 Klasyf. | vs. Kelia Le Bihan | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Brindtha Ramasamy | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Den Haag - ceglana | ||||
05.07.18 2. runda | vs. Eva Vedder | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.07.18 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
02.07.18 Klasyf. | vs. Caroline Ilowska | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Pauline Demel | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Dainah Cameron | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
26.06.18 Klasyf. | vs. Victoria Bosio | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.06.18 2. runda klasyf. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Barbara Quagliardi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Veronika Koberlingova - ostatnie mecze
W15 Sandelfjord - ceglana | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Adela Jarosova | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
27.08.18 Klasyf. | vs. Nikola Novotna | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Petra Seresova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Sarah Pospischill | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Gaia Sanesi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.18 Klasyf. | vs. Viktoria Surova | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda klasyf. | vs. Lilla Juhasz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
04.02.18 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Hrabalova | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
01.08.17 1. runda | vs. Viktoriya Gogol | 1-6, 0-3, - Veronika Koberlingova - krecz | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Anastassia Pantelic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Michaela Honcova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Adriana Senkarova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
03.04.17 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Van De Graaf | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Olga Terletska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
06.02.17 2. runda klasyf. | vs. Anna Slovakova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.17 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Simova | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Ema Lazic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava - halowa | ||||
07.11.16 Klasyf. | vs. Barbora Miklova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Claudia Giovine | Claudia Giovine - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Paulina Czarnik | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Julia Przybylska | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.09.16 2. runda klasyf. | vs. Caroline Ilowska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
St. Poelten - ceglana | ||||
30.08.16 1. runda | vs. Natasha Bredl | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Katarina Trickovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.08.16 Klasyf. | vs. Hana Pektorova | 6-4, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
20.06.16 2. runda klasyf. | vs. Taisiya Zakarlyuk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Puszczykowo - twarda | ||||
06.06.16 1. runda | vs. Oliwia Szymczuch | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.06.16 Klasyf. | vs. Olivia Alexandra Placzek | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |