MECZ
30.08.20 | 1. runda | Olivia Tjandramulia | Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 6-4 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Olivia Tjandramulia | 0-0 | |
0-0, 15-30 | ||
0-1 | Gabriella Da Silva Fick | |
0-0, 0-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
1-2 | Gabriella Da Silva Fick | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Gabriella Da Silva Fick | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 3-3 | |
0-0, 0-30 | ||
3-4 | Gabriella Da Silva Fick | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Gabriella Da Silva Fick | |
6-4 |
2 | ||
Olivia Tjandramulia | 0-0 | |
0-1 | Gabriella Da Silva Fick | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Olivia Tjandramulia | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30 | ||
2-1 | Gabriella Da Silva Fick | |
0-0 | ||
Olivia Tjandramulia | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Gabriella Da Silva Fick | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40 | ||
4-1 | Gabriella Da Silva Fick | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40 | ||
Olivia Tjandramulia | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Gabriella Da Silva Fick | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Olivia Tjandramulia | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Gabriella Da Silva Fick | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olivia Tjandramulia vs. Gabriella Da Silva Fick - Wzajemne mecze
28.02.22 | Klasyf. | Olivia Tjandramulia | Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | W25 Bendigo | twarda |
30.08.20 | 1. runda | Olivia Tjandramulia | Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
20.08.20 | 1. runda | Gabriella Da Silva Fick | Olivia Tjandramulia | 6-3, 4-1, Gabriella Da Silva Fick - krecz | szczegóły meczu |
Olivia Tjandramulia form & Gabriella Da Silva Fick form
Olivia Tjandramulia - ostatnie mecze
W35 Mildura - trawiasta | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Elena Micic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Yilin Yan | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lea Ma | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
05.07.23 2. runda | vs. Cristina Dinu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda | vs. Adelina Lachinova | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Erin Routliffe | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Florence - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Victoria Hu | 7-61, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Osborne | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Charlottesville - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
18.04.23 Klasyf. | vs. Renata Zarazua | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Irapuato - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.02.23 Klasyf. | vs. Gabriela Ce | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Orlando - twarda | ||||
07.02.23 Klasyf. | vs. Renata Zarazua | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.23 1. runda klasyf. | vs. Allura Zamarripa | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cali - ceglana | ||||
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
07.01.23 1. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Olivia Lincer | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
19.10.22 2. runda | vs. Francesca Di Lorenzo | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.22 1. runda | vs. Kayla Cross | 6-2, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Fredericton - halowa | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Marina Stakusic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Gabriella Da Silva Fick - ostatnie mecze
W35 Swan - trawiasta | ||||
24.03.24 Finał | vs. Emerson Jones | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Alana Parnaby | 7-63, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Maddison Inglis | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Bridget Mihulka | 6-3, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Jemma Carbis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Laquisa Khan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Sienna Leeson | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Jemma Carbis | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Amarni Banks | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Yuki Naito | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Nanari Katsumi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Qianhui Tang | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Mio Mushika | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Hikaru Sato | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Emerson Jones | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Yuki Naito | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Lisa Mays | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Cara Korhonen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Destanee Aiava | 6-4, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Talia Gibson | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Naho Sato | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kylie Mckenzie | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Federica Bilardo | 0-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |