MECZ
10.02.18 | 1. runda klasyf. | Olivia Tjandramulia | Alana Parnaby | 6-3, 6-4 | Perth | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olivia Tjandramulia vs. Alana Parnaby - Wzajemne mecze
18.02.18 | 2. runda klasyf. | Olivia Tjandramulia | Alana Parnaby | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Perth | twarda |
10.02.18 | 1. runda klasyf. | Olivia Tjandramulia | Alana Parnaby | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Perth | twarda |
Olivia Tjandramulia form & Alana Parnaby form
Olivia Tjandramulia - ostatnie mecze
W35 Mildura - trawiasta | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Elena Micic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Yilin Yan | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lea Ma | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
05.07.23 2. runda | vs. Cristina Dinu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda | vs. Adelina Lachinova | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Erin Routliffe | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Florence - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Victoria Hu | 7-61, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Osborne | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Charlottesville - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
18.04.23 Klasyf. | vs. Renata Zarazua | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Irapuato - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.02.23 Klasyf. | vs. Gabriela Ce | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Orlando - twarda | ||||
07.02.23 Klasyf. | vs. Renata Zarazua | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.23 1. runda klasyf. | vs. Allura Zamarripa | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cali - ceglana | ||||
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
07.01.23 1. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Olivia Lincer | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
19.10.22 2. runda | vs. Francesca Di Lorenzo | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.22 1. runda | vs. Kayla Cross | 6-2, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Fredericton - halowa | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Marina Stakusic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Alana Parnaby - ostatnie mecze
W35 Swan - trawiasta | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-73, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yuki Naito | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Laquisa Khan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Misaki Matsuda | 7-62, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Sarah Rokusek | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Elena Micic | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Priscilla Hon | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Kisa Yoshioka | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Laquisa Khan | Laquisa Khan - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Kisa Yoshioka | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Amelia Zylberman | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Jade Otway | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Erika Sema | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Destanee Aiava | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Jaimee Fourlis | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Talia Gibson | 7-67, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Elicia Kim | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Taylah Preston | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Lily Fairclough | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Tenika Mcgiffin | 6-77, 6-71 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Nithesa Selvaraj | 5-7, 7-69, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Darya Astakhova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |