MECZ
07.10.13 | 2. runda | Olivia Rogowska | Wen-Hsin Hsu | 4-6, 7-5, 6-4 | Margaret River | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olivia Rogowska vs. Wen-Hsin Hsu - Wzajemne mecze
07.10.13 | 2. runda | Olivia Rogowska | Wen-Hsin Hsu | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Margaret River | twarda |
04.04.11 | Półfinał | Olivia Rogowska | Wen-Hsin Hsu | 4-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Bundaberg | ceglana |
Olivia Rogowska form & Wen-Hsin Hsu form
Olivia Rogowska - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
16.01.20 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Jennifer Elie | 3-6, 0-3, - Olivia Rogowska - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Bendigo - twarda | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Priscilla Hon | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 2. runda | vs. Jennifer Elie | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 7-66, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Toowoomba - twarda | ||||
12.10.19 Półfinał | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Sara Tomic | 6-3, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Brisbane - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Belinda Woolcock | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ivana Popovic | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Belinda Woolcock | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Nudnida Luangnam | 6-1, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
21.09.19 Półfinał | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Paige Mary Hourigan | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Mai Minokoshi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Gatineau - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Saskatoon - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Madison Westby | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Jessica Livianu | 2-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60+H Stare - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Sofya Lansere | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 0-5, - Olivia Rogowska - krecz | szczegóły meczu | |
W60+H Torun - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Claire Liu | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Cori Gauff | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osprey - ceglana | ||||
25.04.19 2. runda | vs. Alexa Glatch | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Sophie Chang | 2-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W80 Dothan - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Gabriela Lee | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Wen-Hsin Hsu - ostatnie mecze
Bendigo - twarda | ||||
10.11.14 1. runda klasyf. | vs. Yuxuan Zhang | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
03.11.14 1. runda | vs. Kamila Kerimbayeva | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.11.14 2. runda | vs. Eri Hozumi | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hamamatsu - dywanowa | ||||
20.10.14 2. runda | vs. Junri Namigata | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.14 1. runda | vs. Ana Veselinovic | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Makinohara - trawiasta | ||||
13.10.14 1. runda | vs. Shuko Aoyama | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tianjin - twarda | ||||
05.10.14 2. runda klasyf. | vs. Xinyun Han | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.14 1. runda klasyf. | vs. Yu-Chieh Hsieh | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
13.09.14 1. runda klasyf. | vs. Renata Voracova | 6-2, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
06.09.14 1. runda klasyf. | vs. Tamira Paszek | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
01.09.14 1. runda | vs. Olivia Tjandramulia | 7-5, 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
25.08.14 1. runda | vs. Rui Du | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.14 2. runda | vs. Na-Ri Kim | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
26.05.14 1. runda | vs. Chin-Wei Chan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tianjin - twarda | ||||
19.05.14 1. runda | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
19.05.14 2. runda klasyf. | vs. Yihong Li | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.05.14 Klasyf. | vs. Chun-Yan He | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kurume - trawiasta | ||||
12.05.14 1. runda klasyf. | vs. Chiaki Okadaue | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Fukuoka - trawiasta | ||||
05.05.14 1. runda klasyf. | vs. Klaartje Liebens | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.05.14 2. runda klasyf. | vs. Kanae Hisami | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Aning - ceglana | ||||
28.04.14 1. runda | vs. Marina Melnikova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nanning - twarda | ||||
21.04.14 2. runda klasyf. | vs. Wu Mei-Qi | 6-0, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.04.14 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.04.14 Klasyf. | vs. Jiahui Chen | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shenzhen - twarda | ||||
24.03.14 1. runda | vs. Kai-Lin Zhang | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen - twarda | ||||
17.03.14 1. runda | vs. Sabina Sharipova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mildura - trawiasta | ||||
03.03.14 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Port Pirie - twarda | ||||
24.02.14 1. runda | vs. Petra Hule | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.14 2. runda | vs. Hiroko Kuwata | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Salisbury - twarda | ||||
17.02.14 Ćwierćfinał | vs. Misa Eguchi | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |