MECZ
21.05.15 | 2. runda klasyf. | Olivia Rogowska | Tessah Andrianjafitrimo | 3-6, 6-3, 6-4 | Paris | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Olivia Rogowska | Tessah Andrianjafitrimo | |
1. podanie % | 41/76 (54%) | 75/103 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/41 (76%) | 42/75 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/35 (40%) | 13/28 (46%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 5/8 (63%) |
Punkty zdobyte przez return | 48/103 (47%) | 31/76 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 93/179 (52%) | 86/179 (48%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olivia Rogowska | 1-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Olivia Rogowska | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-3 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olivia Rogowska | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Olivia Rogowska | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-5 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Olivia Rogowska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Olivia Rogowska | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olivia Rogowska | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olivia Rogowska | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Olivia Rogowska | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Olivia Rogowska | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olivia Rogowska | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-3 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olivia Rogowska | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Olivia Rogowska | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Olivia Rogowska | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olivia Rogowska vs. Tessah Andrianjafitrimo - Wzajemne mecze
21.05.15 | 2. runda klasyf. | Olivia Rogowska | Tessah Andrianjafitrimo | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Paris | ceglana |
Olivia Rogowska form & Tessah Andrianjafitrimo form
Olivia Rogowska - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
16.01.20 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Jennifer Elie | 3-6, 0-3, - Olivia Rogowska - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Bendigo - twarda | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Priscilla Hon | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 2. runda | vs. Jennifer Elie | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 7-66, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Toowoomba - twarda | ||||
12.10.19 Półfinał | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Sara Tomic | 6-3, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Brisbane - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Belinda Woolcock | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ivana Popovic | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Belinda Woolcock | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Nudnida Luangnam | 6-1, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
21.09.19 Półfinał | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Paige Mary Hourigan | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Mai Minokoshi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Gatineau - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Saskatoon - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Madison Westby | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Jessica Livianu | 2-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60+H Stare - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Sofya Lansere | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 0-5, - Olivia Rogowska - krecz | szczegóły meczu | |
W60+H Torun - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Claire Liu | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Cori Gauff | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osprey - ceglana | ||||
25.04.19 2. runda | vs. Alexa Glatch | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Sophie Chang | 2-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W80 Dothan - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Gabriela Lee | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Tessah Andrianjafitrimo - ostatnie mecze
W40 Quinta - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Joelle Steur | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 Klasyf. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Amina Anshba | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Ipek Oz | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Sayaka Ishii | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Adriana Reami | 4-6, 1-4, - Tessah Andrianjafitrimo - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
18.05.23 Ćwierćfinał | vs. Lara Salden | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 2. runda | vs. Mavie Osterreicher | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Jana Vanik | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Eden Silva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |