MECZ
12.10.17 | 2. runda | Olivia Rogowska | Masa Jovanovic | 6-4, 6-1 | Cairns | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Olivia Rogowska | Masa Jovanovic | |
1. podanie % | 28/59 (47%) | 32/62 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/28 (71%) | 12/32 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/31 (42%) | 16/30 (53%) |
Zdobyte break-ball | 6/16 (38%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/62 (55%) | 26/59 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/121 (55%) | 54/121 (45%) |
Double foul | 7 | 4 |
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olivia Rogowska vs. Masa Jovanovic - Wzajemne mecze
12.10.17 | 2. runda | Olivia Rogowska | Masa Jovanovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Cairns | twarda |
Olivia Rogowska form & Masa Jovanovic form
Olivia Rogowska - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
16.01.20 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Jennifer Elie | 3-6, 0-3, - Olivia Rogowska - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Bendigo - twarda | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Priscilla Hon | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 2. runda | vs. Jennifer Elie | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 7-66, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Toowoomba - twarda | ||||
12.10.19 Półfinał | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Sara Tomic | 6-3, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Brisbane - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Belinda Woolcock | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ivana Popovic | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Belinda Woolcock | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Nudnida Luangnam | 6-1, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
21.09.19 Półfinał | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Paige Mary Hourigan | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Mai Minokoshi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Gatineau - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Saskatoon - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Madison Westby | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Jessica Livianu | 2-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60+H Stare - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Sofya Lansere | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 0-5, - Olivia Rogowska - krecz | szczegóły meczu | |
W60+H Torun - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Claire Liu | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Cori Gauff | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osprey - ceglana | ||||
25.04.19 2. runda | vs. Alexa Glatch | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Sophie Chang | 2-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W80 Dothan - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Gabriela Lee | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Masa Jovanovic - ostatnie mecze
W60 Playford - twarda | ||||
28.10.19 Klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Natalie Barbir | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Bendigo - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Chieh-Yu Hsu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Darcy Parke | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - ceglana | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.03.19 Klasyf. | vs. Nika Kukharchuk | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.03.19 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Elie | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - ceglana | ||||
17.03.19 1. runda klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
05.03.19 Klasyf. | vs. Jennifer Elie | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Ivanov | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
29.10.18 2. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
23.10.18 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.18 2. runda klasyf. | vs. Zara Brankovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Tiana Windbuchler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
11.06.18 Klasyf. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Luca Nagymihaly | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
07.06.18 2. runda | vs. Milana Spremo | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
06.06.18 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
31.05.18 2. runda | vs. Barbara Bonic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.18 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Panna Udvardy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
27.03.18 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
20.03.18 1. runda | vs. Sherazad Reix | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mildura - trawiasta | ||||
10.03.18 Półfinał | vs. Sherazad Reix | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.03.18 Ćwierćfinał | vs. Olivia Tjandramulia | 7-65, Olivia Tjandramulia - krecz | szczegóły meczu |