MECZ
27.10.14 | 2. runda | Julia Boserup | Olivia Rogowska | 6-3, 7-66 | New Braunfels | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Julia Boserup vs. Olivia Rogowska - Wzajemne mecze
14.01.17 | Klasyf. | Julia Boserup | Olivia Rogowska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Melbourne | twarda |
27.10.14 | 2. runda | Julia Boserup | Olivia Rogowska | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | New Braunfels | twarda |
07.07.14 | Finał | Olivia Rogowska | Julia Boserup | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Sacramento | twarda |
Julia Boserup form & Olivia Rogowska form
Julia Boserup - ostatnie mecze
Indian Wells - twarda | ||||
25.02.18 Klasyf. | vs. Naomi Broady | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Neel | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rancho Santa - twarda | ||||
21.02.18 1. runda | vs. Misaki Doi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Surprise - twarda | ||||
16.02.18 Ćwierćfinał | vs. Yanina Wickmayer | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.02.18 2. runda | vs. Maria Mateas | 7-63, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.18 1. runda | vs. Elitsa Kostova | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
01.02.18 2. runda | vs. Madison Brengle | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.18 1. runda | vs. Jovana Jovic | 6-77, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Newport Beach - twarda | ||||
23.01.18 1. runda | vs. Nicole Gibbs | 4-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.18 2. runda klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.18 1. runda klasyf. | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
29.12.17 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Honolulu - twarda | ||||
25.11.17 Półfinał | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.17 Ćwierćfinał | vs. Evgeniya Rodina | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.17 2. runda | vs. Misaki Doi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.17 1. runda | vs. Sara Errani | 6-75, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Waco - twarda | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Stefanie Voegele | 6-77, 7-61, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tyler - twarda | ||||
01.11.17 1. runda | vs. Sesil Karatantcheva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Macon - twarda | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Irina Falconi | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.17 1. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vancouver - twarda | ||||
15.08.17 1. runda | vs. Martina Trevisan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Toronto - twarda | ||||
05.08.17 1. runda klasyf. | vs. Camila Giorgi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
04.07.17 1. runda | vs. Shelby Rogers | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Southsea - trawiasta | ||||
29.06.17 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Alexandrova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.06.17 1. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ilkley - trawiasta | ||||
20.06.17 1. runda | vs. Kai-Chen Chang | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
14.06.17 2. runda | vs. Donna Vekic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.17 1. runda | vs. Laura Robson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Surbiton - trawiasta | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Lizette Cabrera | 6-71, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
28.05.17 1. runda | vs. Petra Kvitova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Olivia Rogowska - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
16.01.20 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Jennifer Elie | 3-6, 0-3, - Olivia Rogowska - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Bendigo - twarda | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Priscilla Hon | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 7-66, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.19 2. runda | vs. Jennifer Elie | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Toowoomba - twarda | ||||
12.10.19 Półfinał | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Sara Tomic | 6-3, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Brisbane - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Belinda Woolcock | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ivana Popovic | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Belinda Woolcock | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Nudnida Luangnam | 6-1, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
21.09.19 Półfinał | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Paige Mary Hourigan | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Mai Minokoshi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Gatineau - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Saskatoon - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Madison Westby | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Jessica Livianu | 2-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60+H Stare - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Sofya Lansere | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 0-5, - Olivia Rogowska - krecz | szczegóły meczu | |
W60+H Torun - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Claire Liu | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Cori Gauff | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osprey - ceglana | ||||
25.04.19 2. runda | vs. Alexa Glatch | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Sophie Chang | 2-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W80 Dothan - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Gabriela Lee | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |