MECZ
04.05.15 | Klasyf. | Olivia Rogowska | Amandine Hesse | 4-6, 6-1, 6-0 | Cagnes Sur | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olivia Rogowska vs. Amandine Hesse - Wzajemne mecze
04.05.15 | Klasyf. | Olivia Rogowska | Amandine Hesse | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Cagnes Sur | ceglana |
Olivia Rogowska form & Amandine Hesse form
Olivia Rogowska - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
16.01.20 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Jennifer Elie | 3-6, 0-3, - Olivia Rogowska - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Bendigo - twarda | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Priscilla Hon | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 2. runda | vs. Jennifer Elie | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 7-66, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Toowoomba - twarda | ||||
12.10.19 Półfinał | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Sara Tomic | 6-3, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Brisbane - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Belinda Woolcock | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ivana Popovic | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Belinda Woolcock | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Nudnida Luangnam | 6-1, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
21.09.19 Półfinał | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Paige Mary Hourigan | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Mai Minokoshi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Gatineau - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Saskatoon - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Madison Westby | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Jessica Livianu | 2-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60+H Stare - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Sofya Lansere | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 0-5, - Olivia Rogowska - krecz | szczegóły meczu | |
W60+H Torun - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Claire Liu | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Cori Gauff | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osprey - ceglana | ||||
25.04.19 2. runda | vs. Alexa Glatch | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Sophie Chang | 2-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W80 Dothan - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Gabriela Lee | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Amandine Hesse - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tereza Krejcova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Manon Leonard | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Jana Fett | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Suzan Lamens | 1-6, 7-67, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Panna Udvardy | 1-6, 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Mia Ristic | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sameeksha Shroff | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Saville | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Lena Papadakis | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Catherine Harrison | 2-6, - Amandine Hesse - krecz | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. En Shuo Liang | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Dominika Salkova | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |