MECZ
14.09.15 | 1. runda klasyf. | Olha Romanyshyn | Anastasiia Gevel | 2-1, - krecz | Bucha | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ukraina
28.03.94, 30 lat
28.03.94, 30 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
28.01.99, 25 lat
28.01.99, 25 lat
Olha Romanyshyn vs. Anastasiia Gevel - Wzajemne mecze
14.09.15 | 1. runda klasyf. | Olha Romanyshyn | Anastasiia Gevel | 2-1, Anastasiia Gevel - krecz | szczegóły meczu | Bucha | ceglana |
Olha Romanyshyn form & Anastasiia Gevel form
Olha Romanyshyn - ostatnie mecze
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Sonya Kovalenko | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyiv - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Aliesia Reva | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Popescu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Emma Lella | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Daria Maria Munteanu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Davydova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Diana Krasnova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Alina Mukhortova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Sem Wensveen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Roni Lior | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Skorupska | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Vorobyova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Inga Strelchuk | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
01.09.19 2. runda klasyf. | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasiia Khriapko | Anastasiia Khriapko - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Vladlena Bokova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Komar | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Nagurska | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.16 2. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Anastasiia Korolova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
21.09.15 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Zaicenco | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
14.09.15 1. runda klasyf. | vs. Anastasiia Gevel | 2-1, Anastasiia Gevel - krecz | szczegóły meczu | |
14.09.15 2. runda klasyf. | vs. Angelina Shakhraychuk | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Zawada - dywanowa | ||||
11.11.13 1. runda klasyf. | vs. Alice Balducci | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Budva - ceglana | ||||
16.09.13 1. runda | vs. Iva Mekovec | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
09.09.13 1. runda klasyf. | vs. Kristina Samardzic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Berlin - ceglana | ||||
02.09.13 2. runda klasyf. | vs. Sofie Uzdina | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
01.07.13 1. runda klasyf. | vs. Darya Chernetsova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya Belconti - twarda | ||||
16.04.12 1. runda klasyf. | vs. Alina Pakharenko | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Anastasiia Gevel - ostatnie mecze
Sharm El - twarda | ||||
21.11.17 1. runda | vs. Barbara Bonic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.17 Klasyf. | vs. Vlada Filinskaya | 2-6, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
13.11.17 Klasyf. | vs. Adriana Sosnovschi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Madison Frahn | Madison Frahn - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Jiahuan He | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Valentina Abrile | 3-6, - Anastasiia Gevel - krecz | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Valeriya Zhupanska | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Katya Malikova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
01.05.17 Klasyf. | vs. Iveta Daujotaite | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
24.04.17 Klasyf. | vs. Anastasiya Klymenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
17.04.17 Klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 0-2, - Anastasiia Gevel - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
13.03.17 Klasyf. | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 1-4, - Anastasiia Gevel - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Kwan Yau Ng | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
06.12.16 1. runda | vs. Farah Yasser Abd El Wahab | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
29.11.16 1. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Benicarlo - ceglana | ||||
14.11.16 1. runda klasyf. | vs. Celia Montero Estevan | 7-62, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Chisinau - ceglana | ||||
03.10.16 1. runda | vs. Teodora Stinga | 3-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Nadezhda Sedysheva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.16 Klasyf. | vs. Katsiaryna Skachkova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
22.09.16 2. runda | vs. Ana Bianca Mihaila | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.16 1. runda | vs. Angella Raman | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
13.09.16 1. runda | vs. Ramya Natarajan | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
07.09.16 1. runda | vs. Suzy Larkin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kharkiv - ceglana | ||||
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Vlada Filinskaya | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.07.16 Klasyf. | vs. Risa Hasegawa | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
19.05.16 2. runda | vs. Pranjala Yadlapalli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.05.16 1. runda | vs. Gunjee Sukhbat | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |