MECZ
22.09.19 | 1. runda klasyf. | Olga Terletska | Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 7-5 | W25 Kaposvar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ukraina
19.07.00, 23 lat
19.07.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Gwatemala
14.12.01, 22 lat
14.12.01, 22 lat
Olga Terletska vs. Janika Kusy Alzugaray - Wzajemne mecze
22.09.19 | 1. runda klasyf. | Olga Terletska | Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | W25 Kaposvar | ceglana |
Olga Terletska form & Janika Kusy Alzugaray form
Olga Terletska - ostatnie mecze
W15 Buzau - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexia-Shara Iancu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Dunlap | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Lackova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Aliesia Reva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyiv - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sabina Zeynalova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Liepaja - halowa | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Diana Krasnova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Lolita Gukasyan | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Lorena Maria Danaila | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Andra Cristina Captan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sofiya Chekhlystova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
02.10.18 Klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Alina Tsyurpalevych | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Valeriia Cherfus | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
25.09.18 Klasyf. | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 2. runda klasyf. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Karyna Kachur | 7-62, 4-1, Karyna Kachur - krecz | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Perebiynis | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Vlada Filinskaya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Diana Belalova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Veronika Stotyka | 1-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Veronika Koberlingova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Chisinau - ceglana | ||||
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Margaryta Demchenko | 6-3, Margaryta Demchenko - krecz | szczegóły meczu | |
03.10.16 Klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Chisinau - ceglana | ||||
26.09.16 Klasyf. | vs. Valentina Dancenco | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Janika Kusy Alzugaray - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 4-6, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jowana Kolowrotkiewicz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Scarlet Kavanagh | Scarlet Kavanagh - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Karolina Krajmer | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Railean | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kalomoira Ralli | 2-6, - Janika Kusy Alzugaray - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emely Vilen Diefenbach | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Simona Wirglerova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Seidel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Alaminos - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Evelina Anastasi | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Rania Music | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Svetlana Samardzic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Benedetta Ortenzi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Nina Simonova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Stoney Cooks | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |