INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Myrtille Georges vs. Olga Saez Larra - Wzajemne mecze
29.06.18 | Półfinał | Myrtille Georges | Olga Saez Larra | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Perigueux | ceglana |
15.06.18 | Ćwierćfinał | Olga Saez Larra | Myrtille Georges | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Barcelona | ceglana |
28.03.18 | 1. runda | Olga Saez Larra | Myrtille Georges | 6-3, 4-6, 7-67 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Myrtille Georges form & Olga Saez Larra form
Myrtille Georges - ostatnie mecze
Strasbourg - ceglana | ||||
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Malygina | 2-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda | vs. Anna Blinkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.20 Klasyf. | vs. Christina Mchale | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
16.07.20 1. runda | vs. Alize Cornet | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Fiona Ferro | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.07.20 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Pauline Parmentier | 6-0, 6-75, 10-7 | szczegóły meczu | |
07.07.20 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
28.02.20 Ćwierćfinał | vs. Harmony Tan | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.20 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
18.02.20 1. runda | vs. Clara Tauson | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-75, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Leonie Kung | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Jamilah Snells | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.01.20 1. runda | vs. Marine Partaud | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 St. - halowa | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Ana Bogdan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Ana Bogdan | 7-61, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Natalia Vikhlyantseva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Marta Kostyuk | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
12.10.19 Półfinał | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Lou Brouleau | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Mylene Halemai | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
25.09.19 2. runda | vs. Emma Raducanu | 5-7, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Gabriella Taylor | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
18.09.19 2. runda | vs. Vivian Heisen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Katharine Fahey | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Olga Saez Larra - ostatnie mecze
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Kimmi Hance | 6-0, 6-75, 10-7 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.21 2. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Marine Partaud | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
10.08.21 Klasyf. | vs. Francisca Jorge | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
13.07.21 Klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Ines Nicault | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - twarda | ||||
06.07.21 1. runda | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palma - twarda | ||||
02.07.21 Ćwierćfinał | vs. Lulu Sun | 7-65, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.21 2. runda | vs. Na-Lae Han | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
17.06.21 2. runda | vs. Himari Sato | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.06.21 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
10.06.21 2. runda | vs. Na-Lae Han | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Katrina Scott | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
10.05.21 1. runda | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.21 Klasyf. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
21.04.21 2. runda | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |