MECZ
14.04.16 | 2. runda | Olga Saez Larra | Laetitia Sarrazin | 6-1, 6-1 | Santa Margherita | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Olga Saez Larra | Laetitia Sarrazin | |
1. podanie % | 29/34 (85%) | 31/39 (79%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/29 (76%) | 10/31 (32%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 2/5 (40%) | 2/8 (25%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/39 (69%) | 10/34 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 51/73 (70%) | 22/73 (30%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olga Saez Larra vs. Laetitia Sarrazin - Wzajemne mecze
14.04.16 | 2. runda | Olga Saez Larra | Laetitia Sarrazin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Olga Saez Larra form & Laetitia Sarrazin form
Olga Saez Larra - ostatnie mecze
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Kimmi Hance | 6-0, 6-75, 10-7 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.21 2. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Marine Partaud | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
10.08.21 Klasyf. | vs. Francisca Jorge | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
13.07.21 Klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Ines Nicault | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - twarda | ||||
06.07.21 1. runda | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palma - twarda | ||||
02.07.21 Ćwierćfinał | vs. Lulu Sun | 7-65, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.21 2. runda | vs. Na-Lae Han | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
17.06.21 2. runda | vs. Himari Sato | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.06.21 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
10.06.21 2. runda | vs. Na-Lae Han | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Katrina Scott | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
10.05.21 Klasyf. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.05.21 1. runda | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
21.04.21 2. runda | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Laetitia Sarrazin - ostatnie mecze
Saint Malo - ceglana | ||||
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Alice Matteucci | 0-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
22.07.16 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.07.16 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | Ylona-Georgiana Ghioroaie - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
20.07.16 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lisbon - twarda | ||||
06.07.16 1. runda | vs. Eden Silva | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
01.07.16 Ćwierćfinał | vs. Despina Papamichail | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.06.16 2. runda | vs. Mia Eklund | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.06.16 1. runda | vs. Marcela Bueno | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cantanhede - dywanowa | ||||
21.06.16 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
17.06.16 Ćwierćfinał | vs. Victoria Bosio | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.06.16 2. runda | vs. Raquel Mateus | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.06.16 1. runda | vs. Joana Vale Costa | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Marseille - ceglana | ||||
30.05.16 2. runda klasyf. | vs. Elyne Boeykens | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.16 1. runda klasyf. | vs. Ludivine Burguiere | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
18.05.16 1. runda | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
12.05.16 2. runda | vs. Ani Mijacika | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.05.16 1. runda | vs. Greetje Minnen | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cagnes Sur - ceglana | ||||
02.05.16 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
20.04.16 1. runda | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
14.04.16 2. runda | vs. Olga Saez Larra | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.04.16 1. runda | vs. Victoria Smirnova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Le Havre - ceglana | ||||
23.03.16 1. runda | vs. Anastasia Zarycka | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gonesse - ceglana | ||||
15.03.16 1. runda | vs. Marine Partaud | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Macon - halowa | ||||
01.03.16 1. runda | vs. Emmanuelle Salas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Wirral - halowa | ||||
16.02.16 1. runda | vs. Yukun Zhang | 6-75, 7-68, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sunderland - halowa | ||||
10.02.16 1. runda | vs. Emilie Francati | 4-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
Grenoble - halowa | ||||
01.02.16 1. runda klasyf. | vs. Jasmine Paolini | 6-0, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
El Kantaoui - twarda | ||||
16.11.15 Ćwierćfinał | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.11.15 Półfinał | vs. Anna Kalinskaya | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.11.15 1. runda | vs. Lisa-Maria Moser | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu |