MECZ
26.02.17 | Finał | Olga Saez Larra | Irene Burillo Escorihuela | 6-4, 6-73, 6-2 | Palmanova | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Olga Saez Larra | Irene Burillo Escorihuela | |
1. podanie % | 75/98 (77%) | 64/93 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/75 (51%) | 37/64 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/23 (78%) | 10/29 (34%) |
Zdobyte break-ball | 8/11 (73%) | 5/12 (42%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/93 (49%) | 42/98 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 102/191 (53%) | 89/191 (47%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olga Saez Larra vs. Irene Burillo Escorihuela - Wzajemne mecze
26.07.18 | 2. runda | Olga Saez Larra | Irene Burillo Escorihuela | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | Porto | ceglana |
24.08.17 | 2. runda | Olga Saez Larra | Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Braunschweig | ceglana |
26.02.17 | Finał | Olga Saez Larra | Irene Burillo Escorihuela | 6-4, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | Palmanova | ceglana |
26.02.16 | Ćwierćfinał | Olga Saez Larra | Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Palmanova | ceglana |
23.11.15 | 1. runda | Olga Saez Larra | Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | Nules | ceglana |
02.06.14 | 1. runda | Olga Saez Larra | Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Madrid | ceglana |
12.05.14 | Ćwierćfinał | Olga Saez Larra | Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Monzon | twarda |
Olga Saez Larra form & Irene Burillo Escorihuela form
Olga Saez Larra - ostatnie mecze
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Kimmi Hance | 6-0, 6-75, 10-7 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.21 2. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Marine Partaud | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
10.08.21 Klasyf. | vs. Francisca Jorge | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
13.07.21 Klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Ines Nicault | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - twarda | ||||
06.07.21 1. runda | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palma - twarda | ||||
02.07.21 Ćwierćfinał | vs. Lulu Sun | 7-65, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.21 2. runda | vs. Na-Lae Han | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
17.06.21 2. runda | vs. Himari Sato | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.06.21 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
10.06.21 2. runda | vs. Na-Lae Han | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Katrina Scott | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
10.05.21 1. runda | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.21 Klasyf. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
21.04.21 2. runda | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Irene Burillo Escorihuela - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
28.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.03.24 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Alana Smith | 6-71, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
15.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Adriana Reami | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Malene Helgo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 1-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Anastasija Sevastova | 7-66, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Andreea Mitu | 3-6, 7-67, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |