INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Rita Atik vs. Olga Parres Azcoitia - Wzajemne mecze
17.11.14 | 2. runda | Olga Parres Azcoitia | Rita Atik | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Casablanca | ceglana |
Rita Atik form & Olga Parres Azcoitia form
Rita Atik - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana | ||||
09.12.20 1. runda | vs. Lexie Stevens | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.12.20 Klasyf. | vs. Nada Fouad | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Dalia Sherif | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
02.12.20 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.12.20 Klasyf. | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.11.20 1. runda | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.10.20 2. runda | vs. Lulu Sun | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.09.20 1. runda | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.09.20 Klasyf. | vs. Lulu Sun | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Chiara Catini | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Melanie Stokke | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Inga Komleva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Katyarina Paulenka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
01.02.20 Półfinał | vs. Tamara Curovic | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Lina Qostal | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Nastja Kolar | 6-4, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.11.19 Klasyf. | vs. Coralie Garrigues | 6-74, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Veronika Bokor | 6-2, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Sada Nahimana | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.10.19 1. runda | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.19 Klasyf. | vs. Graziella Barrett | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-73, 0-1, - Rita Atik - krecz | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Andrijana Stoilkovic | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu |
Olga Parres Azcoitia - ostatnie mecze
W15 Melilla - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Ksenija Rage | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Margarida Aguas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | - Olga Parres Azcoitia - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Jiho Shin | 6-0, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Bronte Murgett | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Lina Glushko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Verena Meliss | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-61, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Lucia Peyre | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
28.05.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 4-1, Maria Paredes Perez - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Malaga - twarda | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Marina Benito | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Amy Zhu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Irene Vigara Ramos | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
22.02.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Noemi Basiletti | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Madrid - ceglana | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
04.11.22 Półfinał | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.11.22 Ćwierćfinał | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.22 2. runda | vs. Eleanor Baglow | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Baza - twarda | ||||
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Lola Marandel | 3-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Ceuta - twarda | ||||
23.09.22 Półfinał | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.22 Ćwierćfinał | vs. Mia Chudejova | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu |