INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Petra Rohanova vs. Olga Ianchuk - Wzajemne mecze
09.06.14 | Ćwierćfinał | Olga Ianchuk | Petra Rohanova | 6-3, 4-1, Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | Bol | ceglana |
01.07.13 | 1. runda | Olga Ianchuk | Petra Rohanova | 4-6, 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | Prerov | ceglana |
Petra Rohanova form & Olga Ianchuk form
Petra Rohanova - ostatnie mecze
Zawada - dywanowa | ||||
16.11.15 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.15 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning - dywanowa | ||||
26.10.15 1. runda | vs. Margot Decker | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.15 Ćwierćfinał | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.10.15 2. runda | vs. Charlotte Klasen | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
21.09.15 1. runda | vs. Vendula Zovincova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
31.08.15 1. runda | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
10.08.15 1. runda klasyf. | vs. Vendula Zovincova | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Plzen - ceglana | ||||
03.08.15 1. runda | vs. Bernarda Pera | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sobota / - ceglana | ||||
27.07.15 2. runda klasyf. | vs. Diana Enache | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.07.15 1. runda klasyf. | vs. Vendula Zovincova | 6-1, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.07.15 Klasyf. | vs. Martina Borecka | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
13.07.15 1. runda | vs. Myrtille Georges | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
06.07.15 2. runda klasyf. | vs. Daiana Negreanu | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.07.15 1. runda | vs. Katerina Vankova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.15 Klasyf. | vs. Teresa Malikova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.07.15 1. runda klasyf. | vs. Lena Papadakis | 6-2, 2-0, Lena Papadakis - krecz | szczegóły meczu | |
Szczawno Zdroj - ceglana | ||||
18.05.15 1. runda | vs. Jesika Maleckova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Puszczykowo - twarda | ||||
04.05.15 2. runda | vs. Natsumi Chimura | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.05.15 Ćwierćfinał | vs. Olga Brozda | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.05.15 Półfinał | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.05.15 1. runda | vs. Cristina Adamescu | 6-1, 4-2, Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
30.03.15 1. runda | vs. Kristyna Hrabalova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
23.03.15 2. runda | vs. Milana Spremo | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.03.15 1. runda | vs. Nevena Selakovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Altenkirchen - dywanowa | ||||
16.02.15 2. runda klasyf. | vs. Julia Kimmelmann | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.02.15 Klasyf. | vs. Lisa Sabino | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.15 1. runda | vs. Naomi Broady | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
09.02.15 1. runda | vs. Anna Vrbenska | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
10.11.14 2. runda | vs. Veronika Kolarova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Olga Ianchuk - ostatnie mecze
W25 Prague - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Penza - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Polina Monova | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Elitsa Kostova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Shuo Feng | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Alina Shcherbinina | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-5, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Khimki - halowa | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 0-6, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - twarda | ||||
12.04.19 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 0-3, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
11.04.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25+H Kazan - halowa | ||||
15.03.19 Ćwierćfinał | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-5, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.19 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.19 1. runda | vs. Freya Christie | 7-65, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
26.02.19 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Shrewsbury - halowa | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Aliona Falei | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Ipek Oz | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
10.10.18 1. runda | vs. Valeriya Urzhumova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 0-2, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Joana Vale Costa | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Basak Eraydin | 0-4, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Katarzyna Piter | 6-4, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Teliana Pereira | 0-6, 0-3, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
22.08.18 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |