INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nadia Podoroska vs. Olga Ianchuk - Wzajemne mecze
09.06.14 | Finał | Nadia Podoroska | Olga Ianchuk | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | Bol | ceglana |
02.06.14 | Ćwierćfinał | Olga Ianchuk | Nadia Podoroska | 6-4, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | Bol | ceglana |
Nadia Podoroska form & Olga Ianchuk form
Nadia Podoroska - ostatnie mecze
Rouen - ceglana | ||||
15.04.24 1. runda | vs. Mirra Andreeva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Laura Pigossi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
31.03.24 Finał | vs. Francesca Jones | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.03.24 Półfinał | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-75, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Marina Stakusic | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
22.03.24 2. runda | vs. Cori Gauff | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Julia Riera | 6-77, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
10.03.24 3. runda | vs. Anastasia Potapova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 2. runda | vs. Kayla Day | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Xiyu Wang | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Clara Tauson | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Amanda Anisimova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Tamara Zidansek | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-4, - Nadia Podoroska - krecz | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Yue Yuan | 6-4, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elysia Bolton | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Martina Capurro Taborda | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | Anca Alexia Todoni - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Sara Bejlek | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Olga Ianchuk - ostatnie mecze
W25 Prague - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Penza - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Polina Monova | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Elitsa Kostova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Shuo Feng | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Alina Shcherbinina | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-5, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Khimki - halowa | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 0-6, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - twarda | ||||
12.04.19 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 0-3, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
11.04.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25+H Kazan - halowa | ||||
15.03.19 Ćwierćfinał | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-5, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.19 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.19 1. runda | vs. Freya Christie | 7-65, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
26.02.19 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Shrewsbury - halowa | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Aliona Falei | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Ipek Oz | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
10.10.18 1. runda | vs. Valeriya Urzhumova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 0-2, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Joana Vale Costa | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Basak Eraydin | 0-4, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Katarzyna Piter | 6-4, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Teliana Pereira | 0-6, 0-3, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
22.08.18 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |