INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olga Ianchuk vs. Laura Gulbe - Wzajemne mecze
11.11.13 | 1. runda | Olga Ianchuk | Laura Gulbe | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Minsk | halowa |
Olga Ianchuk form & Laura Gulbe form
Olga Ianchuk - ostatnie mecze
W25 Prague - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Penza - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Polina Monova | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Elitsa Kostova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Shuo Feng | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Alina Shcherbinina | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-5, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Khimki - halowa | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 0-6, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - twarda | ||||
12.04.19 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 0-3, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
11.04.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25+H Kazan - halowa | ||||
15.03.19 Ćwierćfinał | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-5, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.19 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.19 1. runda | vs. Freya Christie | 7-65, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
26.02.19 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Shrewsbury - halowa | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Aliona Falei | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Ipek Oz | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
10.10.18 1. runda | vs. Valeriya Urzhumova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 0-2, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Joana Vale Costa | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Basak Eraydin | 0-4, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Katarzyna Piter | 6-4, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Teliana Pereira | 0-6, 0-3, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
22.08.18 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Laura Gulbe - ostatnie mecze
Aschaffenburg - ceglana | ||||
02.07.18 2. runda klasyf. | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Radina Rakic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tarvisio - ceglana | ||||
25.06.18 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.06.18 Klasyf. | vs. Maria Aurelia Scotti | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Eleonora Canovi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
28.07.17 Półfinał | vs. Polina Golubovskaya | 6-4, 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
27.07.17 Ćwierćfinał | vs. Sophia Intert | 1-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.07.17 2. runda | vs. Elena Malygina | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
24.07.17 1. runda | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
28.07.16 Ćwierćfinał | vs. Emily Arbuthnott | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.07.16 2. runda | vs. Maileen Nuudi | 7-62, 7-66 | szczegóły meczu | |
25.07.16 1. runda | vs. Elina Nepliy | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.07.16 Klasyf. | vs. Gerda Zykute | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lisbon - twarda | ||||
08.07.16 Ćwierćfinał | vs. Maria Jose Luque Moreno | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.07.16 2. runda | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.07.16 1. runda | vs. Rita Vilaca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.07.16 Klasyf. | vs. Amy Bowtell | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.07.16 2. runda klasyf. | vs. Lara Pedranzini | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
30.06.16 2. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 7-65, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.06.16 1. runda | vs. Raquel Mateus | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.06.16 Klasyf. | vs. Mafalda Fernandes | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.06.16 2. runda klasyf. | vs. Tomoe Yazawa | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
27.07.15 Ćwierćfinał | vs. Laetitia Sarrazin | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.07.15 Półfinał | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.07.15 1. runda | vs. Stamatia Fafaliou | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.07.15 2. runda | vs. Anna Sokiran | 6-76, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
20.07.15 1. runda | vs. Saana Saarteinen | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
06.07.15 Klasyf. | vs. Marie Temin | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |