MECZ
27.07.17 | 2. runda | Olga Ianchuk | Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-4 | Horb | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Olga Ianchuk | Elena Gabriela Ruse | |
1. podanie % | 46/89 (52%) | 41/65 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/46 (65%) | 28/41 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 24/43 (56%) | 12/24 (50%) |
Zdobyte break-ball | 3/6 (50%) | 1/13 (8%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/65 (38%) | 35/89 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 79/154 (51%) | 75/154 (49%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olga Ianchuk vs. Elena Gabriela Ruse - Wzajemne mecze
27.07.17 | 2. runda | Olga Ianchuk | Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Horb | ceglana |
Olga Ianchuk form & Elena Gabriela Ruse form
Olga Ianchuk - ostatnie mecze
W25 Prague - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Penza - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Polina Monova | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Elitsa Kostova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Shuo Feng | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Alina Shcherbinina | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-5, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Khimki - halowa | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 0-6, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - twarda | ||||
12.04.19 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 0-3, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
11.04.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25+H Kazan - halowa | ||||
15.03.19 Ćwierćfinał | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-5, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.19 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.19 1. runda | vs. Freya Christie | 7-65, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
26.02.19 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Shrewsbury - halowa | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Aliona Falei | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Ipek Oz | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
10.10.18 1. runda | vs. Valeriya Urzhumova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 0-2, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Joana Vale Costa | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Basak Eraydin | 0-4, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Katarzyna Piter | 6-4, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Teliana Pereira | 0-6, 0-3, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
22.08.18 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Elena Gabriela Ruse - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.12.23 Klasyf. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
13.08.23 1. runda | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |