MECZ
01.08.18 | 1. runda | Olga Ianchuk | Chiara Scholl | 6-2, 6-4 | Bad Saulgau | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Olga Ianchuk | Chiara Scholl | |
1. podanie % | 43/53 (81%) | 32/61 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/43 (51%) | 17/32 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/10 (50%) | 8/29 (28%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/61 (59%) | 26/53 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/114 (55%) | 51/114 (45%) |
Double foul | 2 | 7 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Chiara Scholl | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Ianchuk | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Chiara Scholl | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Ianchuk | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Chiara Scholl | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Olga Ianchuk | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Olga Ianchuk | 4-2 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Olga Ianchuk | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Chiara Scholl | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Ianchuk | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Chiara Scholl | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olga Ianchuk | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Chiara Scholl | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Olga Ianchuk | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Chiara Scholl | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Ianchuk | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Olga Ianchuk | 4-4 | |
Olga Ianchuk | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olga Ianchuk vs. Chiara Scholl - Wzajemne mecze
01.08.18 | 1. runda | Olga Ianchuk | Chiara Scholl | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Bad Saulgau | ceglana |
Olga Ianchuk form & Chiara Scholl form
Olga Ianchuk - ostatnie mecze
W25 Prague - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Penza - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Polina Monova | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Elitsa Kostova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Shuo Feng | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Alina Shcherbinina | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-5, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Khimki - halowa | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 0-6, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - twarda | ||||
12.04.19 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 0-3, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
11.04.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25+H Kazan - halowa | ||||
15.03.19 Ćwierćfinał | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-5, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.19 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.19 1. runda | vs. Freya Christie | 7-65, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
26.02.19 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Shrewsbury - halowa | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Aliona Falei | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Ipek Oz | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
10.10.18 1. runda | vs. Valeriya Urzhumova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 0-2, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Joana Vale Costa | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Basak Eraydin | 0-4, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Katarzyna Piter | 6-4, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Teliana Pereira | 0-6, 0-3, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
22.08.18 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Chiara Scholl - ostatnie mecze
W25 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
01.07.23 Półfinał | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |