MECZ
02.09.16 | Ćwierćfinał | Olga Ianchuk | Anastasia Vdovenco | 6-3, 6-3 | Mamaia | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Olga Ianchuk | Anastasia Vdovenco | |
1. podanie % | 35/54 (65%) | 38/56 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/35 (71%) | 17/38 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/19 (42%) | 9/18 (50%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/56 (54%) | 21/54 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/110 (57%) | 47/110 (43%) |
Double foul | 5 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olga Ianchuk vs. Anastasia Vdovenco - Wzajemne mecze
02.09.16 | Ćwierćfinał | Olga Ianchuk | Anastasia Vdovenco | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Mamaia | ceglana |
Olga Ianchuk form & Anastasia Vdovenco form
Olga Ianchuk - ostatnie mecze
W25 Prague - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Penza - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Polina Monova | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Elitsa Kostova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Shuo Feng | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Alina Shcherbinina | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-5, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Khimki - halowa | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 0-6, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - twarda | ||||
12.04.19 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 0-3, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
11.04.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25+H Kazan - halowa | ||||
15.03.19 Ćwierćfinał | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-5, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.19 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.19 1. runda | vs. Freya Christie | 7-65, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
26.02.19 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Shrewsbury - halowa | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Aliona Falei | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Ipek Oz | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
10.10.18 1. runda | vs. Valeriya Urzhumova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 0-2, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Joana Vale Costa | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Basak Eraydin | 0-4, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Katarzyna Piter | 6-4, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Teliana Pereira | 0-6, 0-3, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
22.08.18 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Anastasia Vdovenco - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Sandra Samir | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-74, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Anna Siskova | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Nino Natsvlishvili | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Elina Nepliy | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-74, 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Ana Bianca Mihaila | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maria Tanasescu | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grodzisk - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Pyka | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Darja Vidmanova | 1-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sabina Machalova | 0-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Maria Shusharina | 2-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Barletta - ceglana | ||||
16.05.19 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tucepi - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.03.19 1. runda | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.03.19 Półfinał | vs. Julia Lohoff | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.19 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.19 2. runda | vs. Merel Hoedt | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.03.19 1. runda | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |