INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jessie Aney vs. Olga Helmi - Wzajemne mecze
05.12.18 | 2. runda | Olga Helmi | Jessie Aney | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | Hua Hin | twarda |
Jessie Aney form & Olga Helmi form
Jessie Aney - ostatnie mecze
W15 Montreal - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Jessica Failla | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Dasha Ivanova | 6-73, 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Paris Corley | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Zuzanna Pawlikowska | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Isabella Marton | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Brossard - halowa | ||||
10.03.24 Finał | vs. Catherine Harrison | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Clemence Mercier | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Carolyn Campana | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Isabella Marton | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Maria Mateas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Stacey Fung | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Pamela Badillo Hernandez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
18.12.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sada Nahimana | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Laia Petretic | 5-7, 6-3, 6-71 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Maileen Nuudi | 6-1, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 7-5, 5-7, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Klasyf. | vs. Daniela Schekaiban | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Jenna Defalco | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |
Olga Helmi - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
24.07.23 Klasyf. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Darya Shauha | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |