MECZ
13.06.18 | 1. runda | Olga Govortsova | Genevieve Lorbergs | 6-0, 6-1 | Sumter | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Olga Govortsova | Genevieve Lorbergs | |
1. podanie % | 20/28 (71%) | 31/45 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/20 (95%) | 9/31 (29%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/8 (63%) | 6/14 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/45 (67%) | 4/28 (14%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/73 (74%) | 19/73 (26%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Olga Govortsova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Genevieve Lorbergs | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
2-0 | Genevieve Lorbergs | |
0-0, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Genevieve Lorbergs | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Olga Govortsova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Genevieve Lorbergs | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Olga Govortsova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Genevieve Lorbergs | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olga Govortsova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Genevieve Lorbergs | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Govortsova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Genevieve Lorbergs | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olga Govortsova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olga Govortsova vs. Genevieve Lorbergs - Wzajemne mecze
13.06.18 | 1. runda | Olga Govortsova | Genevieve Lorbergs | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Sumter | twarda |
Olga Govortsova form & Genevieve Lorbergs form
Olga Govortsova - ostatnie mecze
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Valerie Glozman | 6-4, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Louisa Chirico | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
03.05.22 1. runda | vs. Tatjana Maria | 4-6, 0-1, - Olga Govortsova - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
26.04.22 1. runda | vs. Tatjana Maria | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Charlottesville - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Kayla Day | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Palm - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Elvina Kalieva | 6-0, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
21.03.22 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Krunic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
26.02.22 1. runda klasyf. | vs. Diane Parry | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
19.02.22 1. runda klasyf. | vs. Seone Mendez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - twarda | ||||
02.02.22 1. runda | vs. Emma Navarro | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.22 Klasyf. | vs. Martina Trevisan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.01.22 2. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
04.01.22 Klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, - Olga Govortsova - krecz | szczegóły meczu | |
03.01.22 1. runda klasyf. | vs. En Shuo Liang | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.10.21 Klasyf. | vs. Zarina Diyas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.21 1. runda klasyf. | vs. Mayo Hibi | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
27.09.21 1. runda | vs. Andrea Petkovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.21 Klasyf. | vs. Lizette Cabrera | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.21 1. runda klasyf. | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Belgrade - ceglana | ||||
26.07.21 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gdynia - ceglana | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-1, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Anna Blinkova | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
10.07.21 Finał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.21 Półfinał | vs. Rebecca Peterson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.07.21 Ćwierćfinał | vs. Mayar Sherif | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Genevieve Lorbergs - ostatnie mecze
Brisbane - twarda | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Marine Partaud | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sara Nayar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Darwin - twarda | ||||
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Andreea Ghitescu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tsukuba - twarda | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Karin Terami | 5-7, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
12.08.18 Klasyf. | vs. Michika Ozeki | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Pat Vasuratna | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Watsachol Sawatdee | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sumter - twarda | ||||
13.06.18 1. runda | vs. Olga Govortsova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.06.18 Klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.06.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Yepifanova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.06.18 1. runda klasyf. | vs. Dasha Kourkina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bethany Beach - ceglana | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Katerina Stewart | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Osborne | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.18 Klasyf. | vs. Jessica Livianu | 3-6, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Naples - ceglana | ||||
30.05.18 2. runda | vs. Robin Anderson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.18 1. runda | vs. Caitlin Whoriskey | 1-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.05.18 1. runda klasyf. | vs. Francesca Fusinato | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.05.18 2. runda klasyf. | vs. Gianna Pielet | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.05.18 Klasyf. | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Osprey - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 3-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
29.03.18 2. runda | vs. Jaimee Fourlis | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.18 1. runda | vs. Jessica Moore | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.03.18 Klasyf. | vs. Teodora Jovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.18 2. runda klasyf. | vs. Bojana Marinkov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
21.03.18 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mildura - trawiasta | ||||
07.03.18 1. runda | vs. Olivia Tjandramulia | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Perth - twarda | ||||
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Nantananan Othaganon | 4-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Perth - twarda | ||||
10.02.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |