MECZ
14.08.17 | 1. runda | Olga Esteve Mendez | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-1, 6-1 | Las Palmas | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Olga Esteve Mendez | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
1. podanie % | 34/50 (68%) | 30/50 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/34 (71%) | 17/30 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 4/20 (20%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 0/6 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/50 (58%) | 17/50 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/100 (62%) | 38/100 (38%) |
Double foul | 1 | 8 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
Hiszpania
08.07.98, 25 lat
08.07.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Olga Esteve Mendez vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - Wzajemne mecze
18.09.17 | Klasyf. | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | Olga Esteve Mendez | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | Madrid | twarda |
14.08.17 | 1. runda | Olga Esteve Mendez | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Las Palmas | ceglana |
Olga Esteve Mendez form & Almudena Sanz-Llaneza Fernandez form
Olga Esteve Mendez - ostatnie mecze
W15 Villena - twarda | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Caitlyn Portela | 7-5, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Guimaraes - twarda | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Yuriko Miyazaki | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Michelle Roth | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
02.05.18 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
30.04.18 Klasyf. | vs. Alesya Yakubovich | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
02.04.18 Klasyf. | vs. Emily Casteleyn | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.04.18 2. runda klasyf. | vs. Laura Munoz-Baroja Orallo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
26.03.18 Klasyf. | vs. Irys Ekani | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Julia Keranovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Palmanova - ceglana | ||||
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Nelly Mezan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Palmanova - ceglana | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Lucia Marzal Martinez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Manacor - ceglana | ||||
12.02.18 2. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 0-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.18 1. runda klasyf. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.12.17 1. runda klasyf. | vs. Nicole Bunea | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.12.17 Klasyf. | vs. Marina Yudanov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.12.17 1. runda | vs. Mathilde Armitano | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nules - ceglana | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Alicia Herrero Linana | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Julie Ball | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Agadir - ceglana | ||||
14.11.17 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Beni Mellal - ceglana | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Pia Konig | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Marian Blancafort-Corona | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
30.10.17 Klasyf. | vs. Akiko Okuda | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Caroline Romeo | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Donnaroza Gouvernante | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu |
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anja Casari | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kuching - twarda | ||||
28.02.23 1. runda klasyf. | vs. Deria Nur Haliza | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 2. runda klasyf. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
05.06.22 2. runda | vs. Mercedes Aristegui | 0-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.06.22 1. runda | vs. Sofia Arellano | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Pelham - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Brittany Collens | 3-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
30.11.21 1. runda | vs. Mariana Campino | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Federica Rossi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-3, - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - krecz | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Amanda Montes Khaghani | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.04.21 1. runda | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.03.21 2. runda | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.03.21 1. runda | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.03.21 Klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 6-74, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |