MECZ
19.10.15 | 1. runda | Olga Doroshina | Ester Masuri | 6-1, 6-1 | Ramat Hasharon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Olga Doroshina | Ester Masuri | |
1. podanie % | 22/36 (61%) | 26/44 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/22 (82%) | 14/26 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/14 (79%) | 5/18 (28%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/44 (57%) | 7/36 (19%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/80 (68%) | 26/80 (33%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 7 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olga Doroshina vs. Ester Masuri - Wzajemne mecze
19.10.15 | 1. runda | Olga Doroshina | Ester Masuri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Ramat Hasharon | twarda |
Olga Doroshina form & Ester Masuri form
Olga Doroshina - ostatnie mecze
W25 Moscow - halowa | ||||
26.02.21 Ćwierćfinał | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.02.21 2. runda | vs. Daria Mishina | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-69, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.21 Klasyf. | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Veronika Pepelyaeva | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.21 1. runda | vs. Cemre Anil | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.21 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | - | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
13.02.20 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Alina Charaeva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Daria Kruzhkova | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 4-6, 6-2, 1-5, - Olga Doroshina - krecz | szczegóły meczu | |
07.01.20 Klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
01.01.20 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 3-6, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.12.19 Klasyf. | vs. Ying Zhang | 6-75, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
30.12.19 1. runda klasyf. | vs. Supapitch Kuearum | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
21.12.19 Półfinał | vs. Sunam Jeong | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.12.19 Ćwierćfinał | vs. Zeel Desai | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.12.19 2. runda | vs. Miyu Kato | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.12.19 Klasyf. | vs. Humera Baharmus | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Pune - twarda | ||||
14.12.19 Półfinał | vs. Emma Raducanu | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.12.19 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu |
Ester Masuri - ostatnie mecze
W25 Jerusalem - twarda | ||||
31.10.22 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Verena Gantschnig | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Noelly Longi Nsimba | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Netanya - twarda | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Evgeniya Levashova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tel - twarda | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ofakim - twarda | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Galateia Mesochoritou | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
06.10.18 2. runda klasyf. | vs. Darya Shvartsmann | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Nicole Nadel | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Pitak | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Patience Onebamhoin | 6-1, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.17 Klasyf. | vs. Nermeen Shawky | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
09.10.17 Klasyf. | vs. Nermeen Shawky | 7-5, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.17 2. runda klasyf. | vs. Mila Mejic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Zoe Hives | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Dana Kremer | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Alberta Brianti | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dunakeszi - ceglana | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Izabela Luznik | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Sandra Honigova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bukfurdo - ceglana | ||||
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Luca Nagymihaly | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Akko - twarda | ||||
08.06.16 2. runda | vs. Ana Veselinovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.06.16 1. runda | vs. Neta Berman | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kiryat Shmona - twarda | ||||
02.06.16 2. runda | vs. Ana Veselinovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.05.16 1. runda | vs. Riva Hondiashvili | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |