MECZ
27.02.18 | 1. runda | Olga Doroshina | Ekaterina Shalimova | 7-5, 6-4 | Moscow | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Olga Doroshina | Ekaterina Shalimova | |
1. podanie % | 44/67 (66%) | 46/78 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/44 (80%) | 32/46 (70%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/23 (61%) | 14/32 (44%) |
Zdobyte break-ball | 2/7 (29%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/78 (41%) | 18/67 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 81/145 (56%) | 64/145 (44%) |
Double foul | 4 | 6 |
Asy | 10 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Olga Doroshina | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Doroshina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olga Doroshina | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Olga Doroshina | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Doroshina | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-5 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Doroshina | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Olga Doroshina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Doroshina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Olga Doroshina | 2-1 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Olga Doroshina | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olga Doroshina | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Doroshina | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olga Doroshina vs. Ekaterina Shalimova - Wzajemne mecze
12.08.19 | 1. runda klasyf. | Olga Doroshina | Ekaterina Shalimova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W25+H Las | ceglana |
27.02.18 | 1. runda | Olga Doroshina | Ekaterina Shalimova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Moscow | halowa |
Olga Doroshina form & Ekaterina Shalimova form
Olga Doroshina - ostatnie mecze
W25 Moscow - halowa | ||||
26.02.21 Ćwierćfinał | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.02.21 2. runda | vs. Daria Mishina | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-69, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.21 Klasyf. | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Veronika Pepelyaeva | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.21 1. runda | vs. Cemre Anil | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.21 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | - | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
13.02.20 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Alina Charaeva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Daria Kruzhkova | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 4-6, 6-2, 1-5, - Olga Doroshina - krecz | szczegóły meczu | |
07.01.20 Klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
01.01.20 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 3-6, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.12.19 Klasyf. | vs. Ying Zhang | 6-75, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
30.12.19 1. runda klasyf. | vs. Supapitch Kuearum | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
21.12.19 Półfinał | vs. Sunam Jeong | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.12.19 Ćwierćfinał | vs. Zeel Desai | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.12.19 2. runda | vs. Miyu Kato | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.12.19 Klasyf. | vs. Humera Baharmus | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Pune - twarda | ||||
14.12.19 Półfinał | vs. Emma Raducanu | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.12.19 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu |
Ekaterina Shalimova - ostatnie mecze
W50 Pretoria - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.11.23 Finał | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - krecz | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.08.23 Finał | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu |