MECZ
03.11.17 | Półfinał | Olga Danilovic | Marta Lesniak | 6-4, 6-4 | Sant Cugat | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Olga Danilovic | Marta Lesniak | |
1. podanie % | 28/66 (42%) | 52/86 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/28 (61%) | 30/52 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 24/38 (63%) | 14/34 (41%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/86 (49%) | 25/66 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 83/152 (55%) | 69/152 (45%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olga Danilovic vs. Marta Lesniak - Wzajemne mecze
03.11.17 | Półfinał | Olga Danilovic | Marta Lesniak | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Sant Cugat | ceglana |
Olga Danilovic form & Marta Lesniak form
Olga Danilovic - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Clara Burel | 3-6, 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.04.24 Klasyf. | vs. Jule Niemeier | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Zaragoza - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
06.04.24 Półfinał | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Elsa Jacquemot | 7-60, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Simona Waltert | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Eva Lys | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
15.07.23 Finał | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.23 Półfinał | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.07.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.23 2. runda | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
24.06.23 Półfinał | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
03.06.23 3. runda | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Marta Lesniak - ostatnie mecze
W25 Bytom - ceglana | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.02.19 Finał | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.02.19 Półfinał | vs. Cristina Ene | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.19 Ćwierćfinał | vs. Alice Rame | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.02.19 2. runda | vs. Despina Papamichail | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.19 1. runda | vs. Lara Michel | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.19 Ćwierćfinał | vs. Lou Brouleau | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.19 2. runda | vs. Silvia Njiric | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.02.19 1. runda | vs. Vinciane Remy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
09.11.18 Ćwierćfinał | vs. Agnes Bukta | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.18 2. runda | vs. Oona Orpana | 2-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.11.18 1. runda | vs. Vitalia Stamat | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
04.11.18 Finał | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.18 Półfinał | vs. Polina Golubovskaya | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.18 Ćwierćfinał | vs. Zeynep Sonmez | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.11.18 2. runda | vs. Emily Meyer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
16.09.18 Finał | vs. Gabriela Pantuckova | 6-76, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.18 Półfinał | vs. Johana Markova | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.18 Ćwierćfinał | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.18 2. runda | vs. Anna Ukolova | 6-1, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.09.18 1. runda | vs. Sonja Krtenova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Olga Ianchuk | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
21.07.18 Finał | vs. Francesca Jones | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.07.18 Półfinał | vs. Lenka Jurikova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.07.18 Ćwierćfinał | vs. Sabina Machalova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.07.18 2. runda | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.07.18 1. runda | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
29.06.18 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Pantuckova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.18 2. runda | vs. Barbora Miklova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |