MECZ
17.01.18 | Klasyf. | Olga Danilovic | Marcela Zacarias | 6-4, 6-4 | Orlando | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Olga Danilovic | Marcela Zacarias | |
1. podanie % | 38/59 (64%) | 52/75 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/38 (68%) | 30/52 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/21 (57%) | 9/23 (39%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/75 (48%) | 21/59 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/134 (55%) | 60/134 (45%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olga Danilovic vs. Marcela Zacarias - Wzajemne mecze
29.08.20 | 1. runda | Olga Danilovic | Marcela Zacarias | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
17.01.18 | Klasyf. | Olga Danilovic | Marcela Zacarias | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Orlando | ceglana |
Olga Danilovic form & Marcela Zacarias form
Olga Danilovic - ostatnie mecze
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
15.07.23 Finał | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.23 Półfinał | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.07.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.23 2. runda | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
24.06.23 Półfinał | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
03.06.23 3. runda | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.23 Klasyf. | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
21.05.23 Finał | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.05.23 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Konjuh | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Marcela Zacarias - ostatnie mecze
W80 Macon - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Victoria Mboko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emina Bektas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Caroline Dolehide | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Lexington - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Olivia Gadecki | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Christina Rosca | 6-1, 6-70, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Dallas - halowa | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Yexin Ma | 7-67, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Granby - twarda | ||||
17.07.23 1. runda | vs. Cadence Brace | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
18.06.23 Klasyf. | vs. Emina Bektas | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 2-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Eden Silva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Naples - ceglana | ||||
12.05.23 Ćwierćfinał | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.05.23 2. runda | vs. Maria Kononova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Sophia Cisse-Ignatiev | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
05.05.23 Ćwierćfinał | vs. Kayla Day | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.05.23 2. runda | vs. Hailey Baptiste | 7-5, Hailey Baptiste - krecz | szczegóły meczu | |
03.05.23 1. runda | vs. Gabriela Lee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Charlottesville - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Caroline Dolehide | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Astra Sharma | 6-3, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Peyton Stearns | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
15.04.23 | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
26.02.23 Klasyf. | vs. Caroline Dolehide | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60+H Irapuato - twarda | ||||
18.02.23 Półfinał | vs. Kamilla Rakhimova | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu |