MECZ
24.03.18 | 2. runda | Olga Danilovic | Katarina Zavatska | 2-6, 6-2, 6-4 | Santa Margherita | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Olga Danilovic | Katarina Zavatska | |
1. podanie % | 46/73 (63%) | 51/92 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/46 (63%) | 23/51 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/27 (33%) | 21/41 (51%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 6/9 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 48/92 (52%) | 35/73 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 86/165 (52%) | 79/165 (48%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Olga Danilovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Katarina Zavatska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Olga Danilovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Katarina Zavatska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Danilovic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Katarina Zavatska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Olga Danilovic | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Katarina Zavatska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
2-6 |
2 | ||
Olga Danilovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Katarina Zavatska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Danilovic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Katarina Zavatska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Olga Danilovic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Katarina Zavatska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Danilovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Katarina Zavatska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Olga Danilovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Katarina Zavatska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Olga Danilovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Katarina Zavatska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Olga Danilovic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Olga Danilovic | 2-3 | |
Olga Danilovic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Olga Danilovic | 4-3 | |
Olga Danilovic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Katarina Zavatska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olga Danilovic vs. Katarina Zavatska - Wzajemne mecze
19.05.23 | Ćwierćfinał | Olga Danilovic | Katarina Zavatska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W100 Madrid | ceglana |
22.07.21 | 2. runda | Olga Danilovic | Katarina Zavatska | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | Palermo | ceglana |
24.03.18 | 2. runda | Olga Danilovic | Katarina Zavatska | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Olga Danilovic form & Katarina Zavatska form
Olga Danilovic - ostatnie mecze
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
15.07.23 Finał | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.23 Półfinał | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.07.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.23 2. runda | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
24.06.23 Półfinał | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
03.06.23 3. runda | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.23 Klasyf. | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
21.05.23 Finał | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.05.23 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Konjuh | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Katarina Zavatska - ostatnie mecze
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Renata Jamrichova | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. En Shuo Liang | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Alexandra Eala | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Harriet Dart | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Aliona Falei | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Harmony Tan | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Gergana Topalova | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Ana Bogdan | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Astra Sharma | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Bondar | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Eva Lys | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |