MECZ
10.02.18 | Rubber 1 | Olga Danilovic | Anastasija Sevastova | 6-2, 6-4 | Fed Cup | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Olga Danilovic | Anastasija Sevastova | |
1. podanie % | 31/55 (56%) | 37/59 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/31 (68%) | 22/37 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/24 (58%) | 8/22 (36%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/59 (49%) | 20/55 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/114 (56%) | 50/114 (44%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olga Danilovic vs. Anastasija Sevastova - Wzajemne mecze
24.03.21 | 1. runda | Anastasija Sevastova | Olga Danilovic | 6-1, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | Miami | twarda |
10.02.18 | Rubber 1 | Olga Danilovic | Anastasija Sevastova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Fed Cup | halowa |
Olga Danilovic form & Anastasija Sevastova form
Olga Danilovic - ostatnie mecze
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
15.07.23 Finał | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.23 Półfinał | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.07.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.23 2. runda | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
24.06.23 Półfinał | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
03.06.23 3. runda | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.23 Klasyf. | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
21.05.23 Finał | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.05.23 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Konjuh | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Anastasija Sevastova - ostatnie mecze
Austin - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anna Schmiedlova | 6-4, 2-1, - Anastasija Sevastova - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Sloane Stephens | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Julia Riera | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Elina Avanesyan | 6-2, 6-75, 2-0, Elina Avanesyan - krecz | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Elsa Jacquemot | 6-74, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Rebecca Peterson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Dayana Yastremska | 6-73, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-76, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.22 1. runda | vs. Magda Linette | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
06.01.22 2. runda | vs. Ann Li | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.01.22 1. runda | vs. Caroline Garcia | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.10.21 2. runda | vs. Ons Jabeur | 2-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.21 1. runda | vs. Polona Hercog | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
31.08.21 1. runda | vs. Katerina Siniakova | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
14.08.21 1. runda klasyf. | vs. Jasmine Paolini | 1-6, 1-2, - Anastasija Sevastova - krecz | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
10.08.21 1. runda | vs. Cori Gauff | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
San Jose - twarda | ||||
02.08.21 1. runda | vs. Petra Martic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
25.07.21 1. runda | vs. Fiona Ferro | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
03.07.21 3. runda | vs. Barbora Krejcikova | 6-71, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.07.21 2. runda | vs. Marta Kostyuk | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Zarina Diyas | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
24.06.21 Ćwierćfinał | vs. Elena Rybakina | 6-2, 6-77, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.06.21 2. runda | vs. Cori Gauff | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.06.21 1. runda | vs. Marta Kostyuk | 6-1, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.06.21 Klasyf. | vs. Christina Mchale | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.06.21 1. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu |