MECZ
28.07.18 | Półfinał | Olga Danilovic | Aliaksandra Sasnovich | 6-2, 5-7, 7-5 | Moscow | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Olga Danilovic | Aliaksandra Sasnovich | |
1. podanie % | 73/123 (59%) | 62/100 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 48/73 (66%) | 41/62 (66%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 24/50 (48%) | 14/38 (37%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 4/20 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 45/100 (45%) | 51/123 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 117/223 (52%) | 106/223 (48%) |
Double foul | 9 | 8 |
Asy | 7 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Olga Danilovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Danilovic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Olga Danilovic | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Danilovic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Danilovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-0 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Olga Danilovic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Olga Danilovic | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Olga Danilovic | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Olga Danilovic | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Olga Danilovic | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Olga Danilovic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Olga Danilovic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Olga Danilovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Olga Danilovic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Olga Danilovic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Danilovic | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olga Danilovic vs. Aliaksandra Sasnovich - Wzajemne mecze
28.07.18 | Półfinał | Olga Danilovic | Aliaksandra Sasnovich | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | Moscow | ceglana |
Olga Danilovic form & Aliaksandra Sasnovich form
Olga Danilovic - ostatnie mecze
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
15.07.23 Finał | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.23 Półfinał | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.07.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.23 2. runda | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
24.06.23 Półfinał | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
03.06.23 3. runda | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.23 Klasyf. | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
21.05.23 Finał | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.05.23 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Konjuh | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Aliaksandra Sasnovich - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Krunic | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Kayla Day | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Liv Hovde | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Clara Burel | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
10.02.24 Klasyf. | vs. Diana Shnaider | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Xiyu Wang | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Taylor Townsend | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elina Avanesyan | 7-64, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 Klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Seone Mendez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Leylah Annie Fernandez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-73, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 6-0, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
19.09.23 2. runda | vs. Caroline Garcia | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda | vs. Arantxa Rus | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Emma Navarro | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Belinda Bencic | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.23 Klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Eryn Cayetano | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Magda Linette | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
23.08.23 2. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.08.23 Klasyf. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |