MECZ
16.01.18 | 2. runda klasyf. | Olga Danilovic | Alexa Ryngler | 6-1, 6-1 | Orlando | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olga Danilovic vs. Alexa Ryngler - Wzajemne mecze
16.01.18 | 2. runda klasyf. | Olga Danilovic | Alexa Ryngler | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Orlando | ceglana |
Olga Danilovic form & Alexa Ryngler form
Olga Danilovic - ostatnie mecze
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
15.07.23 Finał | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.23 Półfinał | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.07.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.23 2. runda | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
24.06.23 Półfinał | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
03.06.23 3. runda | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.23 Klasyf. | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
21.05.23 Finał | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.05.23 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Konjuh | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Alexa Ryngler - ostatnie mecze
W15 Austin - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Fiona Crawley | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Arcadia - twarda | ||||
12.03.19 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Carson - twarda | ||||
07.03.19 1. runda | vs. Allura Zamarripa | 7-68, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lawrence - halowa | ||||
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Katie Volynets | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Ema Turudija | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
01.10.18 2. runda klasyf. | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Eva Siska | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Fort Worth - twarda | ||||
01.08.18 1. runda | vs. Marcela Zacarias | 3-4, - Alexa Ryngler - krecz | szczegóły meczu | |
31.07.18 Klasyf. | vs. Andie K. Daniell | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.18 2. runda klasyf. | vs. Gianna Pielet | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.07.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Smith | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ashland - twarda | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Maegan Manasse | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Berkeley - twarda | ||||
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Catherine Harrison | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Honolulu - twarda | ||||
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Salma Ewing | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Raina Shay Lal | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Naples - ceglana | ||||
28.05.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Caricic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.05.18 2. runda klasyf. | vs. Kaheaokaleonahenahemaikalani Companion | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.05.18 Klasyf. | vs. Jada Robinson | - Alexa Ryngler - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
14.05.18 2. runda klasyf. | vs. Dabin Kim | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.05.18 1. runda klasyf. | vs. Se Jin Lee | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
08.05.18 Klasyf. | vs. Akiko Omae | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.05.18 2. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Pelham - ceglana | ||||
10.04.18 Klasyf. | vs. Ellie Douglas | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.04.18 2. runda klasyf. | vs. Juliana Valero | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.04.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Mamalat | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Irapuato - twarda | ||||
12.03.18 1. runda | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.18 Klasyf. | vs. Gail Brodsky | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
26.02.18 2. runda klasyf. | vs. Daniela Macarena Lopez | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Barbara Gatica | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |